Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze mówisz Martinez na 15tym będzie najlepiej także pakować torby Pany i na 15ty :kox:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

15ty :mysli: a gdzie to?

Opublikowano

niech ktos screena z googlemaps zrobi :P drewno macie jakies moze ?

Opublikowano

15sty południk w Kikorzach :kox:

Opublikowano

Pany co z tym spotem? Robimy coś?

Opublikowano

6ffPA.jpg

tu pasuje ?

piszcie czy robimy... godzina 15.

ja bede [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 10:26_________________________________________________hm.. kolejny spot nie wypalil :confused4: nikt nic nie pisze ze bedzie...

Opublikowano

spiidy widząc takich gości w telewizji którzy poznali się na krematorium to aż chce się tam jechać :DMAM TALENT - Krema Szczecin Formuła 1[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 16:01_________________________________________________a może to nasi forumowicze i się niechwalili :polew:

Opublikowano

e h :doh1:

Opublikowano
  • Autor

Jak chcecie organizować spoty to najlepiej pisać do każdego na gg ... przynajmniej ja tak robilem :mysli:

Opublikowano

w zasadzie to fakt niektórzy raz w miesiącu albo i rzadziej na forum zaglądają

Opublikowano

to moze ustalmy ze pierwsza niedziela miesiąca robimy spot na castoramie o 15 a trzecia sroda miesiąca robimy spot na wałach pod teatrem o 20 i niema pisania bede lub niebede poprostu kto moze niech przyjezdza.

jedym pasuje week jednym srodek tyg. a innym i to i to jak np na ogół mi :)

a umawiac sie i robic listy bedziemy na wypady lub sesje zdjeciowe :cool1:

więc ?

Opublikowano

ja jestem za;] Troche dawno mnie nie bylo na forum ale wracam i na pewno bede jezdzil na spoty;] o ile bedzie sie z kim spotować... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

moj numer gg 4777243 piszcie do mnie ... :>

Opublikowano

Pany na ogół co dzień od pon. do pt. jestem w mierzynie pracuje do 17~18 jestem chętny w tych godzinkach na "ustawki" ale w w weekend to nie opłaca mi się pedałować tyle klocków... :confused4: chyba ze będziemy spot'ować na chociwelskiej.... :wink4:

Opublikowano

dlatego jest dzien w srodku tygodnia - kazda trzecia sroda o 20 na wałach :hi:

bo napewno jest jeszcze pare osob którym week nie pasuje

Opublikowano

to moze piatek, co? pieprzyc to i piatek!

Opublikowano

mi w tygodniu niepasi właśnie środa i piątek i w tych dniach ja odpadam pon wt i czw jak dla mnie ok godz 20 mogło by być troszkę wcześniej tzn 19:00

Opublikowano

no to kombinujcie. ja sie dopasuje

Opublikowano

Mi kompletnie od poniedzialku do piatku nie pasuje, tak wiec pozostaje tylko weekend...[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:01_________________________________________________Jakis czas temu pisalem o comiesiecznych spotach w pierwsza niedziele miesiaca, lub jak ktos wyzej napisal w srodku tygodnia dla tych co nie moga w weekend, tylko znalezli sie tacy co to skrytykowali. Chyba hondy sa bardziej zorganizowane i maja czesciej te spoty, a tu nie dosc ze raz w miesiacu to jeszcze dogadac sie nie mozna i frekwencja kiepska.

Godz 15 to dla niektorych pora obiadowa, moze tak 17??

Byli by chetni na spot 10 tego miesiaca??

Opublikowano

ja narazie odpadam ponieważ jest troszkę wyjazdów poligonowych teraz i wracam dopiero pod koniec listopada :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.