Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na Śniatowo biorę Twoje :P a Ty więcej takich opon mi nie załatwiaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne jasne. A co do sniatowa. Jakby tylu nas bylo co wczoraj plus koledzy piatek,majkel,baryla,osam,davidoff,dawid, marcin,aruz, kurde fajny peletonik na rozpoczecie sezonu bysmy splodzili:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie na sniatowie nie bedzie :(

robimy ognisko jakies w niedziele teraz czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam chłopaki, ja o tą fele tak nie zwróciłem uwagi jak na pracę tej "fałósemki" wolnossącej. Później trochę z nieśmiałością odpalałem moje traktorowe 131 kucy. Marcin musisz mi nagrać ten dźwięk to będę sobie go odtwarzał w wolnych chwilach. Ogólnie cieszę się panowie że was poznałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arris spoko hehe i tez sie ciesze ze poznalem new twarze.. Jedyny ktory sie nie nabija z moich wywalonych laczy hehe. Kurde zeby to byla sobota ale w niedziele jestem w domu wiec nawet sie nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproponowałem niedziele bo ostatnio była proponowania sobota i był niewypał.. jezeli na sobote znajdą się chętni to ja nic przeciwko nie mam ;) tylko chcial bym ustalic to jak najszybciej a nie dzien przed.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od roku sobie powtarzam, ze zarzucilbym jakas kielbacha z ogniska :naughty: jakby co to moge troche drewna wrzucic do avanta i przywieść na miejsce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Marcin u mnie Fela 15 tez nie wyglada ciekawie, ale szczegolnie o tej porze roku wazne jest bezpieczenstwo i rozwaga. Ja chetnie teraz tez jezdzilbym na 18 bo sa ladne ale gdy przy hamowaniu przylozysz w kraweznik masz po feldze - szczegolnie aluminiowej ktora przy prostowaniu peka. Kolejna rzecz, im nizszy profil opony tym mniej gumy chroni obrecz, a wreszcie kolejny aspekt finansowy - nie kazdego stac na dobra opone w duzym rozmiarze. Poza tym ja staram sie nie opiniowac na temat kogos fur, tylko sluchac i obserwowac, uczyc sie od lepszych. Fura ma zadowolic przede wszystkim wlasciciela i jak on jest z niej dumny jest git. Jezeli widze palanta ktory sie pucuje autem przed publika i robi to tylko po to - jest wedlug mnie burakiem. Mimo "ze ma Merca CLS-a" o ktorym wspominales na spocie. Dobra koncze bo kolaborat prawie napisalem.

Ps.: Ktos pytal sie ile dalem za springi H&R - nowe kosztowaly mnie dokladnie 150 euro za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...