Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i po herbacie. Wszedlem na forum kolo 14 bo sadzilem ze grill bedzie w granicach godz 16, a tu lipa bo doczytalem ze o 12. Ominela mnie wyzerka :disgust:. Mam nadzieje ze nastepnym razem nie ominie mnie padlinka.

A tak wogole to ile ludkow bylo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ty to czytasz hehe jak od poczatku sie umawialismy na 11ta 12ta ludkow bylo 9 czyli ekipa niezawodna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty medal dla Cornka który sie nie deklaruje ale zawsze jak jest mozliwosc to wpadnie. A reszta ekipy ze Szczecina hmm no sry ale mała plama :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jakis spot bezposrednio w Szczecinie w centrum, a nie gdzies po wioskach/lotniskach/zlotach ? Ja np. chetnie bym sie spotkal na Wałach Chrobrego na godzinke, poltorej, bez robienia kilometrow gdzies po wojewodztwie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Cysiu:) My to wogole nie mamy prawa narzekac:) w sumie mamy tylko 64-70km do Szczecina:)koledzy najchetniej to by chyba chcieli zeby spoty odbywaly sie pod ich domami haha:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cysiu spoko teraz Insko tez bedzie. Bylo tam extra i chcemy powtorke tak jak i z Reczem. W sumie z wszystkich tych imprez Insko bylo najciekawsze kurde nad woda grilek,opalanie sie i leniuchowanie tak wiec teraz tez tak zrobimy. Ja juz po zabiegu. Jest git poza tym ze nie czuje jaj i nic ponizej pepka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt dalem ciala, przyznaje, ale mam nadzieje ze next time bede czesciej odwiedzal forum odnosnie ustalanych terminow zlotow.

A moze by tak zlocik na walach w pierwsza niedziele kwietnia na kostce brukowej, (jak to pierwotnie bylo ustalane)

Co cala reszta ludkow na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie akurat na pierwsza niedziele miasiaca bede w kraju :)

ps. ma ktos moze blok V6 albo V8 i 4 tloczki do niego ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik ja mam V6 ale wiem co knujesz ja tez sobie stolik robie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha widze popularny jest stoliczek :D

wogole zajumali mi 3 felgi w nocy ;/ 18cala BBS wlam mialem na podworko ;/ a 4 mi zostala bo u przyjaciela lezy co za idiotyzm brac 3 felgi ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje,lajzy mi tez kiedys wlam zrobili do garazu, od tamtej pory bassebala woze i czekam na kasek ktoremu kolana przetrace grrrr nie nawidze zlodziejstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...