Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedzie ktos z Goleniowa bodz Nowogardu bo chcial bym sie dolaczyc ;)

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

Jedzie ktos z Nowogardu bądź z Goleniowa chcial bym sie dolaczyc ;)

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 180 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Możesz ze mną cisnac

Opublikowano

Super o ktorej i gdzie sie spotykamy :)

Opublikowano

Możesz w razie co podjechać do Nd ? Możemy tez w Maszewie sie spotkać

Opublikowano

A szczecin śpi czy się nie wybiera?? ;>

Opublikowano

A gdzie o czym mowa

Wysłane z mojego "I"kalkulatora:))) za pomoca guzika i po łączach GSM

Opublikowano

A o złocie jutrzejszym na Kluczewie koło stargardu.

Opublikowano

Martinez bede czekal na lidlu tylko na ktora godzine ? ;)

Opublikowano

...Szczecin się wybiera. :banan: Jedziemy jakoś paczką, czy na miejscu się spotkamy?? Jakaś konkretna godzina co do spotkania?? Dobrze by było się jakoś oflagować co by reszta audi maniaków mogła nas znaleźć. :wink:

Opublikowano

12 ????

Opublikowano

Nie za późno??

Dla Szczecina proponuje spotkać się o 10:00 na Struga a raczej na równoległej do Struga na pargingu naprzeciwko reala. Chyba wiecie o co chodzi ;)

Kto się pisze jak by co by wiedzieć na kogo czekać?

Opublikowano
Martinez bede czekal na lidlu tylko na ktora godzine ? ;)

Ja też bym poleciał... Może 11 na orlenie w maszewixie??

Opublikowano
Nie za późno??

Dla Szczecina proponuje spotkać się o 10:00 na Struga a raczej na równoległej do Struga na pargingu naprzeciwko reala. Chyba wiecie o co chodzi ;)

Kto się pisze jak by co by wiedzieć na kogo czekać?

A ja jak na złość mam jutro urodziny teścia na 12 :(

Wysłane z mojego "I"kalkulatora:))) za pomoca guzika i po łączach GSM

Opublikowano

hmmm ... ja wybieram się na ok 12:00. O 11:00 planujemy wyjazd. Zabierze się ze mną mój brat Mercedesem W124 (fuuuj :kox:) :wink:

Opublikowano

Czekam o 12 na lidla :)

Opublikowano

Marcin, z którego Lidla startujesz??

Opublikowano

Hmmm to może i ja wyjadę o 11. Gdzie się ustawianie w szczecinie?

Opublikowano

Ja wyjeżdżam z bratem z Gumieniec z nastawieniem już na cel Kluczewo. Jakby co to po drodze możemy się gdzieś zgarnąć. Nie za bardzo tylko wiem na którym Lidlu Martinez chciał się ustawić.

Opublikowano

Ja z Wilczej wylatuje będę jechał Trasą Zamkową a Wy pewnie Wyszyńskiego. Można by było się spotkać na stacji Neste naprzeciwko Basenu Górniczego lub dalej na Statoilu.

Oni się ustawiają w Nowogardzie lub Goleniowie w każdym razie nie w Szczecinie.

Opublikowano

Taaaak nowogard ale możecie poczekac na nas przed wjazdem na płytę lotniska to razem sie ustawimy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.