Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi pasuje 18,24,25 maj tak że którykolwiek z tych terminów jest ok tylko troszkę wcześniej musimy ustalić dokładnie który. gdzie dokładniej jest ta miejscówka

Poczekamy zatem na Kosiaka z decyzją kiedy pasuje ... choć słabo, że nikt więcej słowem nie deklaruje chęci.

Miejscówka jest za Przecławiem jadąc od strony Szczecina, a jeśli będziesz jechał z którejś miejscowości ze swojego profilu to dla Ciebie (jak i wszystkich jadących od prawobrzeża) najlepiej będzie dojechać do Kołbaskowa i kierować*się na Szczecin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie coś słabiutko. a tak sobie przypomniałem że 25 jest drift na lotnisku w makowicach https://www.facebook.com/SKMPOLAND/photos/a.10152302746475516.1073741832.262373295515/10152302746840516/?type=1&theater może by tak to wszystko połączyć

Średnio widzę możliwość połączenia jednoczesnej obecności w Makowicach i pod Szczecinem ;-)

Ja na drift się nie wybieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinez, weź grilla, kupi się kielbe i wungiel :wink:

*o, widzę że jest Kazik - ty też weź :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam grilla, daniel bieże wyyyyyyngiel 9:50 w ND pod Lidlem i Ciśniemy na Płoty tam zgarniamy Daniela i ekipę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, pierwszy raz odzywam się tu w dziale zachodniopomorskim, może się przedstawię - mam na imię Krzysiek i jestem szczęśliwym posiadaczem A4 :) organizujecie spoty co tydzień? Chciałbym się wybrać i poznać ekipę Audi Maniaków ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...