Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednym słowem lapek się zmęczył... wychodzi na to bym musiał sprawić sobie nowego lapka by to działało jak należy. I 60 Fpsów też się ogarnie :)

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

Trooky no szkoda że nie dotarłeś.

Teraz nagrywanie filmów filmów będzie miało nowe znaczenie. Chyba jako jedyni z zachodniopomorskiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://a4-klub.pl/zachodniopomorskie-95/30-03-2014-spot-waly-chrobrego-szczecin-fot-martinez-322727/#post4174176 Dlatego w razie co trzeba brać nr tel. Ja się spóźniłem 10 minut :/ a być na czas to być na czas :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 czy 15 minut spóźnienia jest jeszcze dopuszczalne choć i tak nie bardzo ale 45 min to lekka przeginka. Trzeba brać nr to by nie było takich akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ENDRJU że nie odbierałem ale tel został w aucie a my z Denveco pajacowaliśmy z Phanthomem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lotnisku bedzie czad

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

Miki po krawrdzi, marcin sie odwinie i zarty sie skoncza :)

ENDRJU Nie biję dzieci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę miał monitor jak go zamontuje to będzie lepiej filmowa bo będzie widać co filmować.

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

Więcej przestrzeni to i więcej możliwości bez obawy o kolizję o latarnie czy drzewa. Choć motyw z autem wyszedł elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił nagranie na wałach i na lotnisku tam zawsze bedzie coool ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem by wyciągnąć drona wcześniej ale była mowa o kremie to czekałem do zmiany miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo ile można czekać a na krema było światło przynajmniej do trzaśniecia nam kilku fot. na Wałach byłaby lipa :/ a że nie było sprzeciwu, fajnie było na tyle audinek pocisnąć przez miasto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy następny spocik? Sezon się zaczyna i krzywdziciele niedługo wyjadą na miasto swoimi ulepami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno. Ja jeśli bede na miejscu zawsze chętnie podjadę na bajere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...