Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli jednym słowem lapek się zmęczył... wychodzi na to bym musiał sprawić sobie nowego lapka by to działało jak należy. I 60 Fpsów też się ogarnie :)

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

Trooky no szkoda że nie dotarłeś.

Teraz nagrywanie filmów filmów będzie miało nowe znaczenie. Chyba jako jedyni z zachodniopomorskiego ;)

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to napewno. Już czekam na to co zdziałaliście...

Opublikowano

To gdzie uciekliście wczoraj ? :D

Przyjechałem wczoraj o 18:45 i nikogo już nie było na wałach.

Opublikowano

Ustawialiśmy się na 18:00

Opublikowano

Też planowałem być o 18, ale moja matulka se wymyśliła jeszcze zakupy w biedronce i wyszło jak wyszło ;/

Opublikowano
http://a4-klub.pl/zachodniopomorskie-95/30-03-2014-spot-waly-chrobrego-szczecin-fot-martinez-322727/#post4174176 Dlatego w razie co trzeba brać nr tel. Ja się spóźniłem 10 minut :/ a być na czas to być na czas :/
Opublikowano

10 czy 15 minut spóźnienia jest jeszcze dopuszczalne choć i tak nie bardzo ale 45 min to lekka przeginka. Trzeba brać nr to by nie było takich akcji.

Opublikowano

Ja miałem i nic to nie dało :)

Opublikowano
Ja miałem i nic to nie dało :)

Mamy nauczkę na przyszłość żeby być na czas :)

Opublikowano

Sorki ENDRJU że nie odbierałem ale tel został w aucie a my z Denveco pajacowaliśmy z Phanthomem :D

Opublikowano

Dronik kozacka sprawa :) Denveco weź go na następnego spota :D

Opublikowano

na lotnisku bedzie czad

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

Miki po krawrdzi, marcin sie odwinie i zarty sie skoncza :)

ENDRJU Nie biję dzieci :D

Opublikowano

Dzisiaj będę miał monitor jak go zamontuje to będzie lepiej filmowa bo będzie widać co filmować.

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

Więcej przestrzeni to i więcej możliwości bez obawy o kolizję o latarnie czy drzewa. Choć motyw z autem wyszedł elegancko.

Opublikowano

Ja znam dobre miejsce z przestrzenią ale niestety żadna z naszych lalek tam nie dojedzie :)

Opublikowano

Ja bym zrobił nagranie na wałach i na lotnisku tam zawsze bedzie coool ;D

Opublikowano

Tak myślałem by wyciągnąć drona wcześniej ale była mowa o kremie to czekałem do zmiany miejscówki.

Opublikowano

No bo ile można czekać a na krema było światło przynajmniej do trzaśniecia nam kilku fot. na Wałach byłaby lipa :/ a że nie było sprzeciwu, fajnie było na tyle audinek pocisnąć przez miasto :D

Opublikowano

A kiedy następny spocik? Sezon się zaczyna i krzywdziciele niedługo wyjadą na miasto swoimi ulepami :decayed:

Opublikowano

Teraz im cieplej tym więcej nas powinno być.

Opublikowano

powinno. Ja jeśli bede na miejscu zawsze chętnie podjadę na bajere

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.