Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja w sobote odpadam ale niedziela jak najbardziej...

Łukasz kiera fajna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to sobota odpada bo niema ludzi a ja na 12 też bym się nie wyrobił najwcześniej na 14 zobaczymy w pogodę w sobotę po południu i wtedy może podejmiemy decyzję a jak narazie to kto w ogóle się pisze na niedzielę na powiedzmy 13:00??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że nikogo dosłownie bo gałęzi bynajmniej w Nowogardzie trochę latało i taka dosyć pokaźna gałąź wylądowała na szczęście ze 2 metry od mojego auta i nic złego się nie stało ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano panowie, widze ze tu ruch , wiec zadam pytanie... KTO CHCE FOTELE i Kanape do a4 b6 szara , materiał , z pakietem światło tylko bez poduszek( nie wystrzelone)

Kanapa dzielona , składana , przydało by sie wyprac. Podobnie z fotelami.

Fotele jeźdzą jeszcze w aucie. Jak ktos chętny to pisac na pw. Zapraszam z zestawem kluczy :) wykręcic i zabierac .

Cena: krata piwa :)

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie

pytanie z innej beczki troche...szukam kogos z VAGiem ze Szczecina, kto pomoze przekodowac navigation plus z bose bo gra mi tylko tyl a nie gra przod. stawiam 0,7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE skusiłbym się ale nie wiem jak to zrobić. pisz do galca on w miarę ogarnięty z vagiem jest. co do topienia marzanny to na niedzielę niestety prognozy jak narazie są kiepskie a w dodatku pękła mi sprężyna więc ja bym reflektował na następny tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio choroba dobiła więc się nie pojawiłem. Ale już jestem zdrów więc mogę spotować :) Kiedy będzie przywitanie wiosny w formie spotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jestem tu nowy, ale mam nadzieje powiekszyc swoje grono znajomych oraz zaczac przygode z klubem, mam kazdy weekend wolny wiec postaram sie dosc czesto spotykac z sympatykami Audi :) Pozdrawiam :D:banan:

P3140086.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...