Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

patrząc za okno nic straconego ale niebawem pogoda na bank się poprawi ja był bym za jeśli któryś weekendzik poprze większa grupa w tygodniu ciężko z czasem... :) hmm pewnie brakuje forumowiczek tak to koledzy by się chwilę zbierali he he ;D

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ci co chcą się spotkać to i w tygodniu wpadną ;) możemy zrobić listę komu kiedy pasuje i robimy spota :) mi pasuje i niedziela ok 15 i środa po 20 ( bo robi się powoli ciemno i przyjemniej przy ognisku) :banan:

Opublikowano

kurde miałem wpaść ale stwierdziłem że pogoda do d*py i te targi były i nie wpadłem.. ale w środę pewnie będę :)

Opublikowano

to UWAGA TERAZ WSZYSCY! W ŚRODE O 20.00 SPOT NA WAŁACH! U góry pod Teatrem!!

Opublikowano

qrde moze podjade tez :P

Opublikowano

Spróbuję się pojawić. Może uda mi się wrócić do 20tej. Pzdr.

Opublikowano

bylem do 20:20 pare :facepalm:

Opublikowano

3 minuty później przyjechało parę aut.. ale z a4-klub żadnego :(

Opublikowano
:facepalm: paniowie:facepalm:
Opublikowano

01.07.2012 g. 13:00 Kluczewo 1/4 mili

Obrazek

Serdecznie zapraszamy na nasz już 5-ty SPOT na Lotnisku w Stargardzie (Osiedle Kluczewo).

Wjazd to symboliczne 1zł od osoby na poczet następnych imprez, naklejek, barierek itp.!

Jeśli ktoś chciałby dołożyć kilka zł od Siebie tak jak był poruszany temat na forach zapraszam do PRW podam nr konta.

- Jeśli chodzi o 1/4 MILI! Każdy wraca swoją stroną! (Lewy tor lewym pasem, prawy prawym pasem - dla ułatwienia),

- Jeśli komuś będzie odbijać na placu pomiędzy ludźmi lub autami zostanie wyproszony z imprezy!

Fotorelacja z poprzednich edycji:

I SPOT - http://zst.stargard.pl/galeria/album/88

II SPOT - http://zst.stargard.pl/galeria/album/102

III SPOT - http://zst.stargard.pl/galeria/album/111

IV SPOT - http://zst.stargard.pl/galeria/album/116

Mapka dojazdu do lotniska:

Obrazek

Zapraszamy! Więcej na www.ZST.STARGARD.pl

lub na FB: Witamy na Facebooku. Zaloguj się, zarejestruj się lub dowiedz się więcej

Opublikowano

SPOT SKM 5 | Facebook w tych czasach wystarczy jeden link :banan:

oczywiście będę :)

Opublikowano

SOry panowie ze w środe tak wyszlo ale dopiero z niemiec wróciłem, taka praca.. dzwonią ze wyjazd za 3 godziny i trzeba jechac.

W kluczewie się zjawię też ;) w weekendy nie pracuje ;P

Opublikowano

No to chyba się będziemy widzieć :)) Jakiś grill i kiełbaska standardowo ?:D

Opublikowano

standardowo :) grilla to ja mam zawsze w aucie :D

Opublikowano

No to jesteśmy umówieni :)) reszta audi maniaków dołączać się :))

Opublikowano

ja bedę napewno jechał z fotum szanuj-sie.pl ze szczecina to będziesz musiał jakoś się wcisnąć do nas ;) możemy zrobić jak ostatnio, spotkamy się na wjeździe na lotnisko, wjedziesz przede mnie i będzie spoko :decayed:

chyba że zbierze się od nas chociaż z 10 aut to staniemy sobie gdzieś sami :banan:

Opublikowano

Dobrze wszystkich spotkać kolejny raz :) dziękuje za grilla :)

Opublikowano

witam. apropo's spotów: czy można się przyparkować do szanownych forumowiczów na kolejne spotkanie A6-ką ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.