Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie rozpoznasz na bank :D zawsze z psem :D i dziewczyną :D A8 :D oraz aparat !!!!!:D i normalnie podskakuj :) na pogawędkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy uda się jakiegoś spota zmontować bo mało chętnych jest ale mogę zaproponować np wtorek o 20 na wałach.. może komuś podpasuje..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojazd tam jest tragiczny google pokazuje 3h a droga to 178km :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś w temacie pisali o tym jak jechać ;p ja swoim nie jadę tylko jako pasażer, nawet nie wysyłałem zgłoszenia ale warto pojechać mimo nieciekawego dojazdu:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się wybrał ale moja audinia dopiero zaczyna przechodzić wszelkie modyfikacje tak więc poczekam do następnego roku kiedy to już coś będzie zmodyfikowane :) a na spota to w sumie teraz w okresie letnim niestety nie ma zbytnio chętnych ponieważ jedni wyjeżdżają drudzy pracują i tak towarzystwa zostaje raptem garstka :( a już dawno nie byłem na żadnym spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest sezon letni czy zimowy czy nie ma go wcale to ludzi na spot przyjedzie i tak tyle samo i ci sami.. :facepalm::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie spiidy i to jest smutne.

---------- Post dopisany at 07:13 ---------- Poprzedni post napisany at 07:12 ----------

co do jeziorka ja bym sie pisal na milion proc ale dopiero jak wroce na urlop a bedzie to niestety dopiero za 4 tyg:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się piszę w week minimum za dwa tyg bo w ten week jest cultstyle w wilczych laskach i tam możemy się spotkać :) a za dwa kumpel ma ślub więc spotkać się mogę ew na krematorium w szczecinie bo tam dojdę z buta hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie skoro już padła propozycja jeziorka to może by w Żółwinie (nie liczne grono zna tą miejscówkę) ? Zrobiło by się tam ognisko pograło w siatkówkę ew. jakieś kąpiele w jeziorku :) tylko trzeba dogadać dzień itp :) na chwilę obecną chętni to ja i Aruzz :) tak więc czekamy na odpowiedzi reszty klubowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...