Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam tak, wczoraj byłem na kawalerskim i gość który to organizował wymyslsil ze zaczniemy od gokartów, było nas 13 i był mega ogień. Może właśnie dobrym pomysłem na spota jest wyścig na gokartach , zobaczyć można kto jest gość na wajcha:decayed: bylismy na wojska polskiego i naprwde moge polecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ludziska wakacje za nami a czy odbył się jakiś spot klubowy ? :D chyba raczej nie :P tak więc czekam z odpowiedziami co wy ludziska na jakiegoś grilla na pożegnanie tych wakacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecanki cacanki a głupiemu radość :facepalm: haha:decayed:

dobra koniec żartów , ustalmy najpierw miejsce i czy chcemy robić ognicho czy grila czy tylko spotkać się pogadać.. mi osobisci podoba się propozycja z dziewokliczem, mozna też spotkać się na głębokim tam gdzie robiliśmy ognicho jakoś w kwietniu tamtego roku, możemy tez pojechać nad jeziorko szmaragdowe zostawić auta na dole i wejśc na widok i tam zrobic ognicho lub grila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz powoli sie zblizam ;D jak cos :D a na kartingu bylismy juz :D ale frekwencja nie byla za ciekawa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałem że masz jakies fajne miejsce tam upatrzone, mi sie wydaje że lepiej będzie wjechać gdzies bliżej wody gdzie ludzie chodzą na ryby, klapnąć sobie na trawce i zrobić grila bo na parkingu w week może byc dużo aut i ludzie będą marudzić :)

ps. kto jedzie w piątek na zakonczenie sezonu z skm na kluczewo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wiem na dzien dzisiaj ze sie nie wyrobie :( powrot mnie czeka z soboty na niedziala -noc i w niedziele o 17tej na szkolenie do Gdanska wiec dopiero calkowicie wolny bede od srody :( :( :( kazikboy nie dam rady sie zleciec z Toba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde a ja myślałem że to kluczewo w tym miesiącu:wallbash:

z dziewokliczem mozemy poczekać do srody jezeli bedą tylko 3 osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dziewoklicz możesz dojechać od strony Podjuch autostradą poznańską jechać i przed mostem odbija się w lewo na parking :) lepiej Ci to wytłumaczą ludziska lokalni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...