Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hahaha ja mialem tylko 75PS w CBR400RR;) mniejsza i lzejsza od CBR600 a dorownywała kroku tylko ze zdrowy rozsadek kazał sprzedać bo nie rozsadnie jest zmykać licznik nie mając nawet kasku... a zrobic auto ktore bedzie dorownywac takiemu moto to juz nie problem w dzisiejszych czasach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś jezdziłem skuterkiem potem jako jakoś 16-17latek mialem aprille rs50.. fajna zabawka w tym wieku ale mialem okazję przejechac się R1 jakąś wersją amerykańską 180kucy..dwa kominy pod siedzeniem to podobno jej rozpoznawalny element i przy około 160ciu obróciłem się zeby zobaczyć jak daleko jest właściciel R1ki na mojej rs-ce i w tym momencie przy delikatnym dotknięciu gazu motur poszedł na koło.. i tak sobie pomyślałem ze w sumie jeszcze chcę pożyć i nie będę zmieniał rski na nic większego tylko auto hehehehe ;d aaa potem słyszałem o paru osobach które nie przeżyły przez błędy ich bądź kierowców aut.. jak np sytuacja z taczka gdzie ścigały się dwa motory i wyjechał w połowie drogi maluch który został przecięty na pół przez jeden motor a pasażer tego motoru wyleciał na wysokość lamp oświetlających tą piękną drogę i po żadnym uczestniku wypadku nie było co zbierać.. i zostałem przy aucie .. tak więc nie ma co galca namawiać na motur niech modzi audi bo dobrze to wychodzi :a4fan::a4fan::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to prawda ale kiedyś od drogówki słyszałem o takim wypadku w szczecinie na krzyżówce 26 kwietnia a Derdowskiego ze typ leciał na scigaczu i uderzył na krzyżówce w auto , może z prędkością 150km/h

Po wszystkich juz czynnościach podczas zbierania kawałków motoru i zwłok jeden z gliniarzy znalazł damski but, okazało się ze wlascicielka była pasażerka motoru o której nikt nie wiedział a która leżała 100 metrów dalej w krzakach, rzecz jasna zgon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wpadłem na temat moto to zapytam wie ktoś może co grozi jak mam kat B i skusił bym się zatrzymać do kontroli ? słyszałem już różne wersje a mam w planie jakąś posezonową okazję nabyć i nie wiem czy pasja mnie za wiele kosztować nie będzie bo egzaminu na A nie zdążę zrobić teraz a wiosną jak zwykle... brakuje czasu :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 300 zł bez punktu

Za wogole brak prawka jest 500 bez punktów, jeśli masz wogole prawko ale prowadzisz pojazd na którego nie masz uprawnień czyli np jak piszesz masz na B a lecisz motorkiem to 300 bez punktów, tylko jak Cię ktoś będzie notorycznie zatrzmywac i się wk***i to napisz Ci do sądu wniocha to Ci sad może zabrać na B i zakaz prowadzenia wszystkich pojazdów ale to ekstremalne juz sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli popełnisz wykroczenie na motorze które jest zagrożone punktacja to owszem twoje konto punktowe zostanie zasilone, nie ważne czy masz tylko B czy od A do T konto punktowe jest jedno nie ważne jakim pojazdem je popełniasz ale za sama jazdę bez uprawnień chyba nie ma punktów z tego co pamiętam , właśnie wyszedłem z roboty a taryfikator w mundurze został w szafce wiec nawet nie mam jak sprawdzić ale jak chcesz to Ci jutro napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmwplakat.jpg

Lokalizacja: Lotnisko Kluczewo pod Stargardem Szczecińskim

Data godzina: 11 Listopada 2012r g. 11:11

Wjazd: nie mniej jak 1 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawię się i Ja. To będzie mój pierwszy spot w barwach Audi :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykować się bo Kluczewo to już w tą Niedzielę :)

a w związku z pojawiającymi się pytaniami informuję, że pokazać się można nie tylko w aucie marki BMW, dozwolone wszystkie marki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety tutaj spoty wymarły dawno temu a jak już się odbywają raz na wieki to jest zawsze stała ekipa i nikt więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...