Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem coś tu napisać bo u nas na forum w grupie zach-pom tyle się dzieje, że można pajęczyny zamiatać:grin:.

Z okazji nadchodzących Mikołajek:dance2: A4 dostała małe gadżety:

-nakllejka klubowa

-LEDy (środek auta, bagażnik, światła pozycyjne)

-na dniach przyjdzie folia do przyciemnienia szyb

wlepa

wlepa.jpg

<br /><br />

LEDy do środka (efekt na żywo jest o wiele, wiele lepszy)

led1.jpg

<br /><br />

led2.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nom te ledy w środku wyglądają ciekawie, widziałem u spiidiego :thumbup:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za ledy wsadziłeś? kurde z tą folią to nie wiem.. chyba że wszystkie szybki :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za ledy wsadziłeś? kurde z tą folią to nie wiem.. chyba że wszystkie szybki :banan:

ŻARÓWKA LED C5W 6SMD 5050 CAN BUS C10W ŻARÓWKI FV x2 (2824487032)

ŻARÓWKA LED 5 SMD BA9S T4W BAX9S H6W KOSZALIN FV x4 (2824493111)

2x W5W Pozycyjnych na allegro już tej aukcji nie ma.

2x podświetlenie rejestracji mam coś w tym stylu tylko ,że u mnie jest 6-led ŻARÓWKA LED RURKOWA 4 FLUX LED L1003 39MM C5W C10W (2802254502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A szybki przyciemniam, bo często przewożę rożne rzeczy na tylnich siedzeniach, a teraz jak nie mam foli to każdy zagląda i widzi co tam w aucie jest.

A jak już naprawdę będzie straszna lipa to można folię oderwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem coś tu napisać bo u nas na forum w grupie zach-pom tyle się dzieje, że można pajęczyny zamiatać:grin:.

Z okazji nadchodzących Mikołajek:dance2: A4 dostała małe gadżety:

-nakllejka klubowa

-LEDy (środek auta, bagażnik, światła pozycyjne)

-na dniach przyjdzie folia do przyciemnienia szyb

wlepa

http://s11.postimage.org/52ro4qgu7/wlepa.jpg

<br /><br />

LEDy do środka (efekt na żywo jest o wiele, wiele lepszy)

http://s18.postimage.org/60pc3e0p1/led1.jpg

<br /><br />

http://s18.postimage.org/qrcgipeyt/led2.jpg

<br /><br />

no to prawda pajęczynki można zamiatać.... :facepalm:

za***ista wlepka ledy też spox robią robote w środku....:thumbup1:

co do folii to mam nadzieje ze zamówiłeś lekko dymioną lepiej to wygląda jak są wszystkie szyby lekko przy dymione jak tylko tył bardzo ciemny...

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko dymioą folię? ja wiem że szyby można przyciemnić piecowo i są jak by lekko dymione :decayed:

wlepka fajna ale szkoda że nie wypukła chiciaż nie wiem czy takie jeszcze sprzedają.. ja z wypukłą kupiłem auto hehe :D fajnie bo teraz auto będzie rozpoznawane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko dymioą folię? ja wiem że szyby można przyciemnić piecowo i są jak by lekko dymione :decayed:

wlepka fajna ale szkoda że nie wypukła chiciaż nie wiem czy takie jeszcze sprzedają.. ja z wypukłą kupiłem auto hehe :D fajnie bo teraz auto będzie rozpoznawane :)

Chciałem zamówić wypukłą, ale nie było.

Więc tak jestem po walce z przyciemnianiem. Zabrałem się za tą małą szybkę tylną trójkątną i mogę stwierdzić:

-należy kupić tablety antystresowe:decayed:,

-dostęp masakryczny (bez dobrej "szpachelki" ciężko wypchać powietrze),

-po 4 próbach udało mi się położyć prawie idealnie folie (prawie, ponieważ został jeden pęcherzyk) wniosek taki, że jak przyciemniać to tylko folią termokurczliwą bo tą co ja miałem to kosztowała 14zł, zwykłe badziewie nie nadające się do szyb profilowanych:kwasny:,

-mam zakupione różne środki do czyszczenia szyb(ludwik, pianka do szyb Plak, płyn do szyb Mr Muscle, płyn Ajax, szare mydło i płyn do mycia autoszyb K2 ) żadny z tych środków nie jest wstanie całkowicie wyczyścić szyb, ponieważ zostaje delikatny nalot:thumbdown:.

-na końcu gdy zobaczyłem jak z daleka wygląda 90% przyciemnienia boku:facepalm: to zerwałem to wszystko, była totalna tragedia.

Ale nie poddaje się, będę zamawiał folię termokurczliwą i przyciemnię wszystkie delikatnie.

Wniosek taki, że folia za 14zł nadaje się tylko do powierzchni idealnie płaskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie poddaje się, będę zamawiał folię termokurczliwą i przyciemnię wszystkie delikatnie.

: Thumbup1: : Thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też próbowałem sam przyciemnić. Kupiłem folie termokurczliwą i zajęło mi to cały dzień. Efekt - boczne szyby w miarę ok, ale przy szybie klapy bagażnika poległem...Wniosek jaki wyciągnąłem - pracuje i dam zarobić komus innemu co się zna i umie to zrobić dobrze. Pojechałem do gościa do barlinka - cena w porównaniu ze szczecinem bardzo niska. Jakby ktoś chciał to mam gdzieś numer do niego.

Ale BUGS powodzenia życzę, może jesteś bardziej cierpliwy niz ja i lepszą folię kupiłeś/kupisz. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mysleliście nad przyciemnianiem piecowym? kiedys się tym interesowałem ale cena jaką mi zaporoponowali ( ok 1700 zł) mnie odrzuciła ale jak by się zebrało więcej osób to moze cene obnizą pytanie tylko ile do takiego pieca wejdzie szybek :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spiidy 1700 pln indywidualnie to grupowo myslisz ze ile opuszczą 700??

Mysle ze tak czy siak folia jest najlepszym rozwiązaniem jest duzo tansza i wiadomo masz rozne odcienie/kolory.....

tez sie zastanawiam nad przyciemnieniem wszystkich szyb tylko w takim stylu FOLIA DO PRZYCIEMNIANIA SZYB 50/300 - BRĄZOWA (2792059209) - motoAllegro :kox::kox::kox:

ps. jakie są ceny jesli chodzi o przyciemnienie folią???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem za pięć szyb 300pln u tego gościa w Barlinku. w Szczecinie wołali 600pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak miał bym przyciemniać to tylko piecowo;p wiem że jak policjant powie że folia jest i dowodzik leci to można ją zerwać zrobić przegląg i znowu nakleić ale jak już mam coś robić to wolę raz i mieć z głowy a znowu samego tyłu przyciemnionego bym nie chciał eh:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie lepiej poszukać ori zielonych szyb z 70% przepustowości ?? a nie jakieś piece jak sie przyczepi to bedziesz bił szybke bo nie bedziesz miał co zerwać :P ja za 5 szyb w b5-teczce dawałem 350zł z zrywaniem i czyszczeniem 2 szyb

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

ps. albo siglachrom-y szybki ori dymione wstawiane w aucie poszukać mój brat miał takie w B3-ce wiec b6 też powinny być albo już za dużo oszczedzali i nie było takich dobrych dodatków już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakieś takie zielonkawe ori ale bił przecież nie będe.. powiem że to ori i tyle bo przyciemnial bym tylko kilka % tak żeby przód był zgodny z normami.. tzn kiedyś miałem takie plany a teraz już nie myślę o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tu fani A4 to tak jak ja. Ale szczerze polecam BMW 123d BI-Turbo M-pakiet(performance) 204km w diZlu:decayed:. Właśnie latałem teraz po śniegu, mega zabawa. Jak zorganizujemy jakiś spot to przyjadę i zobaczycie , że automat też wiele szczęścia daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to juz nie sa automaty a zmechanizowane manuale dzieki ktorym szybciej zmienia sie biegi :P poczekamy do pierwszych napraw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to juz nie sa automaty a zmechanizowane manuale dzieki ktorym szybciej zmienia sie biegi :P poczekamy do pierwszych napraw ;)

niby czemu do napraw?

Gdy nie miałem do czynienia z bmkami to też byłem przekonany, że Będziesz Miał Wydatki (prawda jest taka, że trzeba trafić na zadbany egzemplarz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...