Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czyli wychodzi na to ze będą 3 auta hmm to może połączymy to jakoś z Baja Poland, zmienimy miejsce spotkania i pojedziemy sobie pooglądać jak się męczą tymi wypasionymi terenówkami :decayed:??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W niedzielę kierowcy ścigać się będą w okolicach gminy Dobra. Start już o godzinie 8.40" czyli dzisiaj w Szczecinie nic się dzisiaj nie dzieję główna atrakcja będzie w okolicach Dobrej :) tak więc nie wiem gdzie tam by się można było spotkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozemy się spotkać np o 15 na bezrzeczu w jakimś punkcie np ta biedronka lidl czy coś.. ( podaje współrzędne - 53.455017,14.472722 ) i potem pojechać razem pooglądać gdzieś jak latają tylko trzeba ustalić dokładnie gdzie jest najlepszy punkt do oglądania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30.09.2012 śniatowo zlot

ZLOT POJAZDÓW TUNINGOWANYCH I WYŚCIGI NA 1/4 MILI | Facebook

1. czikosierra + rodzinka

2. yogi1410

3. BRACIA

4. martinez1980 with Kate Terrorist

5. Freax

6. Ćwirek & Czester 90%

7. Tycek

8. dawid15154 + zestaw młodego grillmajstera tym razem wezmę na pewno

9. Tom Hagen

10. szaman + ojciec + może jakiś grill się znajdzie

11. chrobro

12. M I S I E K

13. bartek

14. Mietek - przygarnij mnie ktoś

15. CORN

16. Krystian1115

17. naster + Aster

18. Trabant 90%

19. Andrzej 90%

20.Włochu

21.Pawliko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wpsalem sie na liste ;( a zapomnialem o poprawinach :( przepraszam :( ale tez odpadam :(

---------- Post dopisany 26-09-2012 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 25-09-2012 at 08:47 ----------

http://a4-klub.pl/zachodniopomorskie-95/kartingowy-piatek-d-29-09-12-a-246818/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.10.2012 g.13:00 Kluczewo 1/4 mili zakończenie sezonu

Serdecznie zapraszamy na nasz już 6-ty SPOT na Lotnisku w Stargardzie (Osiedle Kluczewo) kończący sezon 2012.

Wjazd to symboliczne 1zł od osoby na poczet następnych imprez, naklejek, barierek itp.!

- 1/4 jest bez pomiaru czasowego,

- plac na drift jest wydzielony i ogrodzony,

- na miejscu będzie można zjeść coś ciepłego,

Mapka dojazdu na płytę:

Obrazek

Zapraszamy! Więcej na ZST

Zapraszamy do polubienia SKM na FB Witamy na Facebooku. Zaloguj się, zarejestruj się lub dowiedz się więcej

- Jeśli chodzi o 1/4 MILI! Każdy wraca swoją stroną! (Lewy tor lewym pasem, prawy prawym pasem - dla ułatwienia),

- Jeśli komuś będzie odbijać na placu pomiędzy ludźmi lub autami zostanie wyproszony z imprezy!

Zabierajcie aparaty i kamery coby filmików nie zabrakło :] Z pewnego źródła wiem, że będzie troche aut powyżej 350 KM więc będzie na co popatrzeć

---------- Post dopisany 06-10-2012 at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 22:23 ----------

Dałem info o zlocie na prawie wszystkich forach samochodych i tuningowych, wysłałem masę emaili i smsów. Ponadto jest to ostatni w tym roku zlot (w wilczych laskach, śniatowie, makowicach i kluczewie niczego ma już nie być w tym roku) więc myślę że będzie duża frekwencja :] jest to ostatnia okazja żeby polatać na 1/4 mili i sprawdzić osiągi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...