Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie knujemy jakis zlocik w niedziele?? Wypada pierwsza niedziela wrzesnia, zgodnie z tradycja. Godz 18, Waly Chrobrego zjazdowa kostka brukowa. Kto by ewentualnie sie pisal??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem za :cheesy: dobrze by bylo powiadomic ludzi ktorzy na forum nie wchodza ale ja pisze teraz z tel i troche bym mial z tym rzezby wec jak by sie komus chcialo......... :gwizdanie:

Moge ew wyslac sesy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wyslalem wiadomosc o spocie do ponad 1000 osob z samego szczecina i pojawilo sie raptem 4 auta ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie w szczecinie nie bylo :tongue4: ale w tą niedziele podjade o 18.. moze ktoś bedzie.. jak by ci się chciało to mozesz tam popisac jeszcze raz hehe ale najlepiej pisac na gg jak ktos na forum nie zaglada to i pw nie odczyta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale PW jest polaczone z poczta, dostanie PW na forum to automatycznie wysyla mu na maila wiadomosc ze ma wiadomosc na klub a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak :P o ile wszyscy sprawdzaja maila:D widze ze dzis nie ma sensu jechac na waly bo nikt sie nie odzywa wiec sobie darujmy :wallbash:

Moze w jakims dniu w tygodniu sie zgadamy zeby chociaz trzy osoby napisaly ze beda?

A jak by sie okazalo ze pare osob sie znajdzie to dajcie znac na tel 531000561

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze wczesniej nie wszedlem na forum bo pucowalem auto troche mi to zeszlo i pojechalem prawie odrazu na waly. A tu lipa nikogo nie bylo. Straszna kaszana z tymi zachodniopomorskimi spotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjeżdżajta w niedziele o 21:00 na błonia tam bmw klub zawsze jest ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bmw klub jest ale jedna czy dwiema a4 to my tam wiele nie zdzialamy.. moze zrobmy jakiegos spota w tygodniu? Tylk zeby wiecej osob sie wypowiedzialo.....mi kazdy wieczor pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jaki kolwiek wieczor w tygodniu odpoda (praca). Jesli juz mowa o wieczorze to mam dwa do dyspozycji, sobote i niedziele. Ze spotami w tak duzym miescie jak szczecin jest totalna miernota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez pasuje , jak sie wiecej osob znajdzie to dobrze by bylo zrobic wkoncu jakiegos spota :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc w ciagu tygodnia pracuje, wiec sadze ze latwo nie bedzie. Weekendy bardziej pewne sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc w ciagu tygodnia pracuje, wiec sadze ze latwo nie bedzie. Weekendy bardziej pewne sa.

no ale w weekendy nikt nie przyjezdza..

a za tygodniem są już dwie osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz wiecej osob sie odzywa:) to co kombinujemy w nastepnym tygodniu spocik? Np sroda o 19 na walach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...