Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale i tak bylo warto wpasc :) jak by tak z kazdym spotem wpadaly dwa auta wiecej.. :gwizdanie:

nastepny za dwa tygodnie w czwartek o 18 30 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend to musiałbym dygac 55km w jedna stronę żeby przyjechać postać godz i biorąc pod uwagę to że przyjadą np 3 osoby to nie bardzo mi się opłaca a np poniedziałek, wtorek i czwartek o godz 18:30 na ogół mi pasuje i dlatego taka propozycja i nawet nie byłem sam jak nieraz niektórzy w niedzielę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz diesla i jeszcze narzekasz ze Ci sie nie oplaca. Niech Ci spali te 7 ltrow to wcale nie tak duzo w porownaniu z moimi 14 :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo niema ich w kraju :gwizdanie:

no nie powiesz mi ze każdy wyjeżdża na niedziele za granice :kox: hehehe

ale tak na serio to w tygodniu tak jak Cysiu napisał były trzy autka więc sądze ze czwartek 18 : 30 może być lepszy niż niedziela w którą nikt nie przyjeżdżał a w weekendy co jakiś czas spotkamy się na jakimś ognichu lub czymś podobnym.. :gwizdanie: hm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne, najlepiej myslec; "a nie przyjade bo i tak nikogo nie bedzie" jak tak z 5 mysli to wiadomo ze nikogo nie bedzie. Bylo cieplo to mozna bylo zrozumiec ze kazdy gdzies z rodzinka wybywal na jakis wypoczynek, teraz nie ma ani ciepla, ani wakacji a spotow dalej w weekendy nie ma. Nie dogodzi sie. Faktem jest ze grupa zach pom jest daleko w tyle jesli chodzi o spoty. A szkoda bo kiedys na spotach bywalo po kilkanascie aut i pogoda nikomu straszna nie byla. Przyjezdzalo sie, pogadalo, milo spedzilo czas. No ale stara ekipa sie wykruszyla niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo niema ich w kraju :gwizdanie:

no nie powiesz mi ze każdy wyjeżdża na niedziele za granice :kox: hehehe

ale tak na serio to w tygodniu tak jak Cysiu napisał były trzy autka więc sądze ze czwartek 18 : 30 może być lepszy niż niedziela w którą nikt nie przyjeżdżał a w weekendy co jakiś czas spotkamy się na jakimś ognichu lub czymś podobnym.. :gwizdanie: hm ?

no nie kazdy ale niektorzy co czasem by przyjechali na spota pracuja zagranica np i nie ma ich miesiacami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo niema ich w kraju :gwizdanie:

no nie powiesz mi ze każdy wyjeżdża na niedziele za granice :kox: hehehe

ale tak na serio to w tygodniu tak jak Cysiu napisał były trzy autka więc sądze ze czwartek 18 : 30 może być lepszy niż niedziela w którą nikt nie przyjeżdżał a w weekendy co jakiś czas spotkamy się na jakimś ognichu lub czymś podobnym.. :gwizdanie: hm ?

no nie kazdy ale niektorzy co czasem by przyjechali na spota pracuja zagranica np i nie ma ich miesiacami....

wiem, tez mnie 4 miesiące nie było..

ale pogadajmy moze o tym kiedy robimy nastepnego spota jak juz sie tyle osób nareszcie odezwało ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zróbcie spota gdzie jest grill gdzie posiedzimy ekipą troszkę więcej jak 30 minut bo akurat nie którzy tak mają przerwę od dziewczyn każdy bierze swoją panne troszkę węgla kiełbaski i inne żarcie i się jedzie czy na lotnisko czy gdzieś nad jezioro i spędza się tam pół dnia jak nie więcej tak jak to były organizowane spoty w zeszłym roku jak było nas naprawdę dużo Martinez wie o czym ja mówię i Cysiu też będzie wiedział jak powiem że dla porównania przypomnę ińsko w zeszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...