Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja bede w Danui

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szit fak :/ Aruzzz thanx :D

Opublikowano
:)
Opublikowano

Planujecie jakiś zlocik w tym tygodniu tj. 4, 5, lub 6 Listopada? Jak tak to zapodajcie adresik!

Opublikowano

ja tez bym sie pisał w Szczecie :D

Opublikowano

ja tez bym sie pisał w Szczecie :D

Marcin a gdzie ty sie podziewasz ze tak w kratke bywasz...??

Opublikowano

6-tego mogl bym sie jeszcze pojawic :P moze chociwelska w samo południe :naughty:

Opublikowano

:hi:

Sobota 05.11 o godz. 21:00 w Goleniowie przy stadionie "iny" spotkanie miłośników :audi:

Chłopaky i dziewczyny ze szczecina mają taką samą drogę jak ekipa ze stargardu, nowogard ma nieco bliżej :kox:

kilka autek będzie także może akurat w tym miejscu poprawi się frekwencja w zachodniopomorskim...

Opublikowano

ja tez bym sie pisał w Szczecie :D

Marcin a gdzie ty sie podziewasz ze tak w kratke bywasz...??

teraz obecnie jestem w trakcie zmiany pracy i po weekendzie lece do szczeta a ze szczeta 9tego lece do roboty do niemiec!

Opublikowano

a ja bede w Danui

A czy przypadkiem dziś nie jechałeś do Denmark :mysli:

Opublikowano

a ja bede w Danui

A czy przypadkiem dziś nie jechałeś do Denmark :mysli:

nie dopiero 7 jedziemy pozatym S zimuje w kraju :)

Opublikowano

w niedziele o 19tej juz bede pewnie w szczecie, moja kaśka netu nie ma wiec jak coś to dzwońcie jakbyście coś kombinowali :D 508993275 :D mogę siezjawic:D tylko nie A4 :D

Opublikowano

Witam.

Dzisiejszego dnia o godzinie 17 na nitce znazdowej na Wałach bedzie małe spotkanko Audi80, serdecznie zaprszam....

Opublikowano

Panowie a może by tak szybki spontan spot na wałach dzisiaj ogarnąć około 19.30 rozmawiałem z Aruzzem i Marcinem i są za. Ktoś by się jeszcze reflektował.[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 17:15_________________________________________________Potwierdzam mega spontan spot dzisiaj o 19.30 na wałach na nitce zjazdowej. Zapraszam

Opublikowano

Panowie a może by tak szybki spontan spot na wałach dzisiaj ogarnąć około 19.30 rozmawiałem z Aruzzem i Marcinem i są za. Ktoś by się jeszcze reflektował.[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 17:15_________________________________________________Potwierdzam mega spontan spot dzisiaj o 19.30 na wałach na nitce zjazdowej. Zapraszam

:good:
Opublikowano

Fajny spocik wyszedł ;) dobrze ze z z bmw chlopaki wpadli bo było nas wiecej i było smiesznie :good:

Galec musisz częsciej wpadac na takie pomysły :>

Opublikowano

No było fajosko :] Galec Ty piracie drogowy ;P

Opublikowano

zebym cos wiedzial to bym zajechal no :confused4: a tak jutro wyjazd ;(

Opublikowano

Noo idealny spontan Galca :) fajnie wypadlo ze chlopaki z BMW wpadli mozna bylo sie pośmiac :polew: Oby wiecej takich wypadów ;) Widzimy sie w piatek :))

P.S.

Galec i Cornek :> jesteście wariaty :P:polew:

Opublikowano

Dzięki panowie za spotkanie było zacnie 7 furmanek :>

Corn jaki piracie co ty gadasz?? ja tak normalnie latam sobie :naughty: a swoją drogą niezły powrót do domu był. Jeszcze potem na światłach jakiegoś gościa w Volvo złoiłem aż miło trochę był zdziwiony. Trzeba się na tej kresce postawić bo ciekawie może być :tongue4:

Pozdrawiam wszystkich i do następnego spontan spota :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.