Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Planujecie jakiś zlocik w tym tygodniu tj. 4, 5, lub 6 Listopada? Jak tak to zapodajcie adresik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym sie pisał w Szczecie :D

Marcin a gdzie ty sie podziewasz ze tak w kratke bywasz...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sobota 05.11 o godz. 21:00 w Goleniowie przy stadionie "iny" spotkanie miłośników :audi:

Chłopaky i dziewczyny ze szczecina mają taką samą drogę jak ekipa ze stargardu, nowogard ma nieco bliżej :kox:

kilka autek będzie także może akurat w tym miejscu poprawi się frekwencja w zachodniopomorskim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym sie pisał w Szczecie :D

Marcin a gdzie ty sie podziewasz ze tak w kratke bywasz...??

teraz obecnie jestem w trakcie zmiany pracy i po weekendzie lece do szczeta a ze szczeta 9tego lece do roboty do niemiec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bede w Danui

A czy przypadkiem dziś nie jechałeś do Denmark :mysli:

nie dopiero 7 jedziemy pozatym S zimuje w kraju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele o 19tej juz bede pewnie w szczecie, moja kaśka netu nie ma wiec jak coś to dzwońcie jakbyście coś kombinowali :D 508993275 :D mogę siezjawic:D tylko nie A4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może by tak szybki spontan spot na wałach dzisiaj ogarnąć około 19.30 rozmawiałem z Aruzzem i Marcinem i są za. Ktoś by się jeszcze reflektował.[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 17:15_________________________________________________Potwierdzam mega spontan spot dzisiaj o 19.30 na wałach na nitce zjazdowej. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może by tak szybki spontan spot na wałach dzisiaj ogarnąć około 19.30 rozmawiałem z Aruzzem i Marcinem i są za. Ktoś by się jeszcze reflektował.[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 17:15_________________________________________________Potwierdzam mega spontan spot dzisiaj o 19.30 na wałach na nitce zjazdowej. Zapraszam

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny spocik wyszedł ;) dobrze ze z z bmw chlopaki wpadli bo było nas wiecej i było smiesznie :good:

Galec musisz częsciej wpadac na takie pomysły :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo idealny spontan Galca :) fajnie wypadlo ze chlopaki z BMW wpadli mozna bylo sie pośmiac :polew: Oby wiecej takich wypadów ;) Widzimy sie w piatek :))

P.S.

Galec i Cornek :> jesteście wariaty :P:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za spotkanie było zacnie 7 furmanek :>

Corn jaki piracie co ty gadasz?? ja tak normalnie latam sobie :naughty: a swoją drogą niezły powrót do domu był. Jeszcze potem na światłach jakiegoś gościa w Volvo złoiłem aż miło trochę był zdziwiony. Trzeba się na tej kresce postawić bo ciekawie może być :tongue4:

Pozdrawiam wszystkich i do następnego spontan spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...