Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Philips LED Daytime Lights


mosquitosound

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zauważyłem że w tych lampach hella, diody są umieszczone u góry „klosza” i światło pada na odbłyśniki, te które maja diody na wprost(i wokół niewielki odbłysnik) nie dają tak mocnego światła. Te rozwiązanie ma na pewno hella(800zł) na zdjęciach wydaję się że Philips(350zł) również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie śmiej się głupio robaczku, tylko pociśnij "obejrzyj w youtube" a zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gruncie rzeczy to one są podobne do tych philipsa,ostatnio oglądałem je w norauto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozmawiałem z przedstawicielem IN.PRO na Polskę i wysłałem zapytanie o cenę i dostępność, jak będę miał odpowiedź to dam znać. Cena zbliżona do Philipsów, jak nie wyższa.

to które w końcu są lepsze...? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swoich jestem bardzo zadowolony.

co prawda drażni mnie już, gdy inni nieuświadomieni kierowcy czy nawet piesi, machają mi bym włączył światła mijania, ale mam nadzieję, że z czasem się uswiadomią gdy takie światła zyskają na popularności.

jest to też o tyle denerwujące, że czasem się zastanawiam, czy np światła mi nie padły i mam ochote wysiąść i sprawdzać czy napewno świecą.

po ostatniej zimie, gdy samochód był garażowany, padł raz akumulator kompletnie, czasam zaszalał z zimna alarm, padły mi te światełka Phulipsa, myślałem, że to wina akumulatora, ale napięcia i naładowanie były ok.

okazało się, że padł sterownik, nie wiem do końca co było przyczyną.

dzwoniłem do Philipsa, powiedzieli żebym zdemontował i wysłał i sprawdza i najwyżej wymienią. niestety dzień przed telefonem do nich, zirytowany brakiem świateł które polubiłem, próbowałem rozkręcić sterownik - nie dałem rady :/ i dałem sobie spokój z gwarancją, bo wiadomo, że nie uznają.

kupiłem nowy zestaw, zamontowałem nowy sterownik do starych światełek a nowe leżą w pudełku, jeśli padnie sterownik to wyśle go ze światełkami z pudełka, nie będe musiał się bawić z demontaż wszystkiego.

póki co przez kilka ostatnich miesiecy światełka sprawują się świetnie.

a zimą, jeśli będzie znów taka ostra, bardziej pokombinuje i podbam by nie było problemów z akumulatorem i tyle.

ogólnie jestem zadowolony a w razie czego Philips nie robi problemów z gwarancją - przynajmniej na początku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a może jakaś fotka pokazująca jak zamontowałeś te światła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a może jakaś fotka pokazująca jak zamontowałeś te światła?

na poprzedniej stronie, tematu jest moja fotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc0135zz.jpg

A myślałeś o innych miejscach do montażu...?

np. nielakierowna dokładka przedniego zderzaka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc0135zz.jpg

A myślałeś o innych miejscach do montażu...?

np. nielakierowna dokładka przedniego zderzaka :cool1:

Dla mnie kicha :thumbdown: gdyby halogenów nie było to ok ale tu jest zbyt wiele elementów w zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...