Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Co to za pakiet ? Czy to jakiś model s-line ??


Pawel88ST

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co to jest za pakiet, czy to jakaś wersja s-line, widziałem może ze 2 auta z takim pakietem, zastanawiam sie nad tym autkiem tylko chciałbym wiedzieć czy to orginał czy ktoś coś przerabiał, dziękuję i pozdrawiam :)

1JKroJ.jpg

DEbA9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wydawał mi się ciut za bardzo przesadzony jak na s-line, i w razie jakiegoś bum raczej nie do osiągnięcia te części, ewentualnie pewnie po kosmicznych cenach, dzięki panowie :) a powiedzcie mi czy można do zwykłego b6 avant dokupić dokładke zderzaka tylnego oraz lotke s-line ?? widziałem na ebayu przód około 300 euro i boczne dolne listwy też za ok 300 euro a nie widziałem tyłu a spoilerek dachowy w orginale gdzies mi sie obiło o uszy że około 1000 zł, bardzo mi sie podoba ten pakiet niestety mało autek z nim :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za granicą ten pakiet nazywa sie VOTEX...w serwisie można to dostać bez problemu...tył ok 1800zł a przód jakieś 1700zł ale ori przedni do zdania na zamiane heheheh...kopara mi opadła heehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Votex, coś mi to mówi, wcześniej miałem golfa 3 i na forum czasem gdzieś mi sie ta nazwa przewineła :) ale votex to dobra firma raczej, a powiedzcie mi jeszcze bo nie chce nowego wątku zakładać, czy jak mam zwykły zderzak najzwyklejszy z przodu z niepolakierowanym dołem, to czy moge zamontować takie coś, czy góre zderzaka tez potrzebuje inną ??

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-8E-B6-S-Line-Spoiler-Stossstange-Gitter-SET-OEM_W0QQitemZ380192425991QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubehör?hash=item58853c0807

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie założyć tylko mała przeróbka jest potrzebna tak jak napisał kolega wyżej. Zrobiło juz to kilka a może nawet kilkadziesiąt osób na forum. Ja też się za to zabieram i dokładke juz mam leżeć w domu w PL :) czeka na mój powrót i montaż :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co z kratkami, nie można zastosować tych orginalnych, na fotkach jest pokazana siatka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co z kratkami, nie można zastosować tych orginalnych, na fotkach jest pokazana siatka :cool1:

Na fotkach jest pokazana siatka bo kolo z niemiec miał chyba mały budżet i zastosował półśrodki czyli siatke bo ori kratki w ASO kosztuja 95zł sztuka a gril 455zł.

Oryginalne od zwykłego zderzaka nie pasują jeśli o to pytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najważniejsze to ile chcesz na to wydać?bo jak chcesz jak najtaniej to go przerobić ale widziałem już takie coś i niby trzeba sie pobawić żeby to wszystko dobrze spasowało....chyba że kupisz od razu cały zderzak s-line...tylko pomalować i gotowe...ceny wahają sie od 1000zł tak do 1500 za kompletny zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny wahają sie od 1000zł tak do 1500 za kompletny zderzak

chciałbym zeby kosztował kompletny zderzak s-line 1000zł :gwizdanie:

Na ebay-u chodzi kompletny za 365 funtów czyli jakieś 1650zł a na allegro żadnego nie widziałem.

Dokładki z kratkami za 220 funtów czyli 990zł

Mnie sama dokładka kosztowała 320zł (NOWA od kolegi czaki22 z forum) nawet jest w kolorze mojego autka :notworthy:

kratki 2 x 95zł

gril dolny 455zł

To juz jest 965zł pozostaje teraz tylko rezać :ad: a dla kogoś kto to lubi nie będzie dużo problemu.

Wiadomo, że można wyrwac to wszystko taniej bo są na forum osoby które wyrwały dokładke za jakieś 120zł i kratki boczne za drugie tyle ale gril już trzeba kupić w ASO bo jest nie spotykany na allegro. Ja niestety nie mam czasu na śledzenie aukcji 24/h więc kupiłem co było a i tak jest dużo taniej niż cały zderzak.

Jak dla mnie nie kalkulije się kupić całego zderzaka bo to za drogi koszt, lepiej zbierać/szukać części a potem rezać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...