Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM


mfrack

Rekomendowane odpowiedzi

2,0 TDI 140 konne czipuja sie ładnie

2,0 TDI 170 konne czipuja sie beznadziejnie (malutki przyrost mocy %)

Chyba żartujesz. Beznadziejnie? Chyba dlatego tak piszą bo tylko Masters potrafi to narazie robić :P I jak oglądałem wyniki z hamowni to wcale tam małego przyrostu nie widziałem.

a co konkretnie moze zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+30KM to dla ciebie taki mizerny wynik?

Tak bo to niecale 20%

Nie wnikajac w szczegóły przyrosty nie sa takie jak w normalnym TDI gdzie 30% w wiekszosci silnikow to norma.

140KM wersje bez DPF maja kijowe turbiny to fakt, ale i tak srednio sie robi ok 180KM po chipsie i wytrzymuje to tyle (turbo) ile na serii czyli 2-3 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mogę zejść poniżej 8.5 litrów w mieście, na trasie 6.7 l to norma. Przebieg 1200 km. Nie sądzę żeby to było przez opony 235.

Moim zdaniem opony. Miałem A4 B7 2.0 TDI 140 PS i palił 5.8 - 6.7, kapcie 205 szesnastki. Zgodnie z dokumentacją Audi średnie zużycie powinno być takie same dla wersji 170 PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim jest ciezko zejsc ponizej 9l obecnie przy 10tys km mam srednie spalanie 9.1l gdzie jakas 1/3 tych km zostala zrobiona na trasie :( .

Cos sie zaczelo w ogole dziac z moim silnikiem , podpieli go pod komputer i nic nie wykryli ale podczas przejazdzki te objawy , ktore zglaszalem (czyli dziwne dziury pomiedzy 2.5-3k obr/min i odglosy samej turbiny) juz potwierdzili... Specjalisci... 2 sierpnia oddaje go na serwis (bo obecnie nie ma u nich specjalistow lol) ciekawe co w nim znajda...[br]Dopisany: 23 Lipiec 2007, 14:34 _________________________________________________Przepraszam , ze jeden pod drugim .

Czy w koncu wiadomo juz cos o chipowaniu tego silnika ? Tzn do kogo najbezpieczniej sie wybrac z tym silnikiem ? :P

Najblizej mam copmsport ale oni niestety nie robia jescze tego silnika :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to narazie tylko Masters robi te motorki , i jest teraz promocja na modyfikacje 3.5 tyś zł , hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to narazie tylko Masters robi te motorki , i jest teraz promocja na modyfikacje 3.5 tyś zł , hyhyhy

Master's zawsze ma promocyjne ceny .... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...