Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zmieniarka - audi A4 B6 - czy są kable?


elwis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

stałem się posiadaczem Audi A4 B6 Avant z 2002 roku. W środku jest radio Audi Chorus. Chciałbym dołożyć do niego zmieniarkę ale nigdzie nie mogę znaleźć kabli do podłączenia, czy są one pociągnięte fabrycznie ? jeśli tak to gdzie ? A jeśli nie to jak najlepiej je pociągnąć do bagażnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej załóż sobie cos takiego masz od razu zmieniarkę mp3 z pen drive i zestaw głośno mówiący z głośników samochodu http://www.allegro.pl/item888610258_blaupunkt_interface_bluetooth_usb_audi_vw_ford.html :kox:

masz to? na jakiej zasadzie steruje się mp3? z radia czy to urządzenie ma jakiś panel? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale czy seryjnie w bagażniku lub w innym miejscu w samochodzie są pociągnięte kable do zmieniarki?

Mam w domu 3 zmieniarki, ale nie wiem gdzie mogę je podłączyć?

Podaj kolego VIN auta to sprawdzę w Etce czy masz bądź miałeś fabrycznie wiązkę zmieniarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat żeby nie zakładać nowego.

Mam w schowku miejsce na zmieniarkę, ale jak kupowałem auto to jej nie było ( podobno została skradziona ). W związku z tym, iż przymierzam się do montażu RNS-E to chciałbym mieć też zmieniarkę. Czy ta z B7 podejdzie do B6? Np taka -> http://moto.allegro.pl/item876482373_zmieniarka_8e0_035_111_d_audi_a4_2007.html ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...