Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWA] Moja 2,0 FSI z fotkami...alu 17" - str. nr 3


Gość elvis80

Rekomendowane odpowiedzi

no amorki są oki a jak padną to się zrobi zamiankę... co nie? no sprężyny przecież kupię za śmieszne pieniążki....

pokaż te super sprężyny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same springi bym wrzucił na początek a myślisz że nakładki też pomalować....??? przy takim kolorze nadwozia....?

tak, malować dokładki zderzaków :gwizdanie:

pod kolor auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no amorki są oki a jak padną to się zrobi zamiankę... co nie? no sprężyny przecież kupię za śmieszne pieniążki....

pokaż te super sprężyny :gwizdanie:

np coś takiego??? http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t105162.0.html;highlight=spr%C4%99%C5%BCyny[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 00:45_________________________________________________

same springi bym wrzucił na początek a myślisz że nakładki też pomalować....??? przy takim kolorze nadwozia....?

tak, malować dokładki zderzaków :gwizdanie:

pod kolor auta...

w sumie mam tylną dokładkę zje...ną więc czemu nie na wiosnę... zobaczy się ale podstawa to kółka i chyba lekka gleba... coś mi się wydaje ... tym bardziej że pracuje w ASO to mi koledzy na serwisie zawiaski wrzucą... ASO ale nei Audi;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek autka cud malinka... :gwizdanie: :wink4: Wpadnij na spota to oblookamy tą Twoją niunię na live! :kox:

Dokładki pod kolor koniecznie i z felgami tak jak koledzy radzą... :good: To na początek! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat:

PRO-KIT - (SPRĘŻYNY SPORTOWE - OBNIŻENIE OK. 30 MM)

EIBACH Pro-Kit to zestaw sportowych sprężyn zawieszenia które mogą być zastosowane w połączeniu z oryginalnymi amortyzatorami jak również innymi amortyzatorami dostępnymi na rynku a w szczególności z EIBACH Pro-Damper.

AUDI A 4 (8E) SEDAN, ROK 11.00 -, SILNIK 1.6, 1.8 T, 2.0, 2.0 FSI, 2.0 TFSI ---na stronie producenta - 829.00 pln

Najtańsze w PL

http://www.rpmotorsport.pl/auta/product_info.php?products_id=9662

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat:

PRO-KIT - (SPRĘŻYNY SPORTOWE - OBNIŻENIE OK. 30 MM)

EIBACH Pro-Kit to zestaw sportowych sprężyn zawieszenia które mogą być zastosowane w połączeniu z oryginalnymi amortyzatorami jak również innymi amortyzatorami dostępnymi na rynku a w szczególności z EIBACH Pro-Damper.

AUDI A 4 (8E) SEDAN, ROK 11.00 -, SILNIK 1.6, 1.8 T, 2.0, 2.0 FSI, 2.0 TFSI ---na stronie producenta - 829.00 pln

Najtańsze w PL

http://www.rpmotorsport.pl/auta/product_info.php?products_id=9662

chyba wolałbym coś chodzonego zakupić jeśli by się dało - ale to może na początek kółka zapodam i look'nę jak i co... z kasą i zawias'ik też pójdzie.... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś inne propozycję...??[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 20:42_________________________________________________koledzy.... podajcie mi jakieś inne propozycję zawiasu :wink4: pod 18" kółka... :cool1:

kurcze chciałbym wyczaić coś przed wiosną[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 18:18_________________________________________________

Coś ten wyłącznik ESP jakiegoś grzyba załapał :decayed: ale nie u ciebie pierwszego inni już widziałem tez tak mieli. Gałka od biegów tez podjechana troche jak na przebieg 100 tys :naughty:

Wyposażenie jak u mnie tylko parktronika ci brakuje i 4x elektryczne szyby a nie 2x.

Skoro masz dokładke i drzwi porysane to oddaj furke do lakiernika i niech przy okazji pomalije ci odrazu wszystkie dokładki i listwy w kolor i bedzie ok :good:

Ogólnie ładna furka, szkoda ze nie diesel ale to tylko moje zdanie :wink4:

gałka zjechana bo laska jeździła... więc wiesz... a przebieg ori na bank potwierdzone w ASO :naughty:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 18:25_________________________________________________

felgi to chciałbym na lato ale xenon odpuszczę raczej, mam nawet spryski ale nie wiem czemu nei działają muszę poczekać na wiosnę to może look'nę spod spodu co tam jest ne teges... a felgi już mam na oku, nie wiem czy 18" czy 17"???

1. http://allegro.pl/item890565420_chrom_asa_bbs_17_5x112_audi_merc.html

2. http://allegro.pl/item888005149_bbs_5x112_17_audi_a4_a6_vw_passat_mercedes.html

3. http://allegro.pl/item896515998_oryginal_bmw_17_bbs_e36_e46_e87_x3_x5_3_1.html

4. http://allegro.pl/item882851832_chrom_asa_bbs_18_5x120_e90_e46_e36.html

jakby taki sedan'ik niebieski 2,0FSI wyglądał;) ???

z tego nic się nie podoba koledzy??? tylko o 18" wymiarze myśle już ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 143tyś i gałka perfekt :cool1: Troche bidna ta Twoja B6 ale to da się poprawić :tongue4: Nie zakładaj żadnych springów tylko kup zawias 1BE a ten co masz sprzedaj i wyjdzie Ci z 500zł dokładki :good: Ale ten przebieg to naprawdę mocno podejrzany :gwizdanie:

EDIT: co do felg to ja też mam narazie 17` z S3 ale planuję na wiosnę zapodać to:

1763019.jpg:kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno podejrzany ale ori;) czemu darować se springi??? jakis powazny argument??? :shocked:

na feldze 18 wymiana amorow po 30tyś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny sedanik trochę modyfikacji jak koledzy już napisali i będzie super.

Na początek wlepę klubową na klapę wrzucę...tylko przyjdzie do mnie;) a jak się nam klimacik ociepli to chce przypilnować 18" i - 35mm (może -20mm) bo kurcze nie wiem czy -35mm będzie rozwiązaniem nie za ciężkim na zimowe jazdy...a i może dokładki później pójdą pod pistolecik???

I koniecznie pranko tapicerki musze zrobić...ok. kwietnia...podajcie jakiś adres myjni na Katowicach co zrobią to na cacy.... :good:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:56_________________________________________________matamorfozy początek zaczynamy .... felunek tylko 17" albo aż ;)[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 22:19_________________________________________________

Ładny sedanik trochę modyfikacji jak koledzy już napisali i będzie super.

Na początek wlepę klubową na klapę wrzucę...tylko przyjdzie do mnie;) a jak się nam klimacik ociepli to chce przypilnować 18" i - 35mm (może -20mm) bo kurcze nie wiem czy -35mm będzie rozwiązaniem nie za ciężkim na zimowe jazdy...a i może dokładki później pójdą pod pistolecik???

I koniecznie pranko tapicerki musze zrobić...ok. kwietnia...podajcie jakiś adres myjni na Katowicach co zrobią to na cacy.... :good:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:56_________________________________________________matamorfozy początek zaczynamy .... felunek tylko 17" albo aż ;)

KOLEDZY TA MYJNIA JAKAŚ W KATOSACH - żebym miał tapicerkę czyściutką .... :wallbash: w końcu... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felunek również w dużej mierze uzależniony jest również od tego kto w jakich stronach się porusza, u mnie 18" jest niestety nie do pomyślenia, na dodatek po tak pięknej zimie drogi w mojej okolicy wyglądają jak po jakimś bombardowaniu...

dlatego ja również decyduję się na skromne 17".

widzę iż jesteś z Katowic, a więc radzę zainwestować w dobre zabezpieczenie autka ;-)

gdyby nie zabezpieczenie które mam w swoim, auta dawno już bym miał, a wszystko zdarzyło się właśnie w Katowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz podesłać mi jakie zabezpieczenie masz... na pocztę kolego... bo tu chyba nie chodzi o alarm;) i gdzie miałeś tą akcję niefajną z próbą zaboru mienia.... :shocked: .... ???[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 19:45_________________________________________________hallo hallo na dniach wrzucę foto moich 17" jak tylko zdobędę kabelek do telefonu.. bo mi go gdzieś wcieło... :mysli:

mam kabelek są foty na razie takiej słabej jakości tylko z fona ale się poprawię... :naughty:

QMOiS.jpg

lPKor.jpg

QMTi9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...