Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Lampy DEPO


wyder

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie jestem fanem tego typu udziwnień, ale może wyglądać ciekawie. W B5 dajlajty wyglądają tragicznie... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Xenonów. Pytam o lampy w/w nie proszę o podawanie inncyh lamp :))

Te depo mogą ciekawie wyglądać ponieważ nie spotkałem się jeszcze z takim "kształtem" Srodka lampy. ;) Więc?[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 11:11_________________________________________________Bedą napewno inny efekt dawały niż te:

http://farm4.static.flickr.com/3439/3362425866_ce08baa2d7_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depo i Fk to dobra firma, soczewka pod H7 też jest OK , wykonanie lampy pewnie też porównywalne do oryginału , także jeżeli podoba Ci sie disajn i cena nie za wysoka to jak najbardziej możesz kupować.

chociaż jeżeli masz tylko pęknięte uchwyty , a same uchyty masz , to jedź do plastikarza i on Ci to za 2dychy zaspawa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze dayline nie robi tych lamp do B6tki :confused4:

http://www.allegro.pl/item885739290_lampy_przednie_dayline_audi_a4_05_08_daylight.html

wyder wklej zdiecia jak zalozysz lampy :cool1:

jak wyglada sprawa z samoregulacja w tych lampach czy to jest tylko plug&play

czy trzeba cos jeszcze robic :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za takie lampy może, choć nie musi polecieć dowód, wystarczy jeden upierdliwy misiek :hi: a co do parowania, depo mają to do siebie że lubią się rozszczelniać jakiegoś dupiatego leju używają, choć może w tych lampach zmienili technologie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo już było pisane na temat takich lamp w B6. Jak dla mnie to szkoda kasy a przede wszystkim :thumbdown:

Z B6 nie zrobisz B8 takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za takie lampy może, choć nie musi polecieć dowód, wystarczy jeden upierdliwy misiek :hi: a co do parowania, depo mają to do siebie że lubią się rozszczelniać jakiegoś dupiatego leju używają, choć może w tych lampach zmienili technologie :good:

Miski nie mają prawa nic mi z robić za te lampy, mają one homologacje są dopuszczone do ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem fanem tego typu udziwnień, ale może wyglądać ciekawie. W B5 dajlajty wyglądają tragicznie... :confused4:

ale tamte chyba są Sonary :sick3:

DEPO może być przyzwoitej jakości, stylizacja na TAK :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYDER jak gorne zaczepy to kup zestaw naprawczy w aso po 50 zł na lampe i jest dale j ori montaz bajecznie prosty i w 100%skuteczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depo dobra firma. jednak te ledy si palą i wyglada to potem tragicznie, kolega ma tak w passacie bo wsadził cos podobnego.. jak polecam ori xenon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o nich na audizine, oni tam wstawiaja jakieś regulatory napięcia/diody zenera - chociaż nie jestem pewien czy to własnie tych lamp dotyczyło.

Zdjęcie tych lamp z audizine wygląda tak:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?340891-New-Depo-Bi-Xenon-Headlights-w-LED

są mniej więcej w połowie strony.

Co o nich sądzicie ?

Jeśli mam być szczery to podoba mi się w nich to że jest jedna soczewka, wygląd naprawde OK jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...