Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Filtr powietrza- Simota, K&N czy coś innego, który polecacie?


zaba84

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Muszę w końcu wymienić filtr powietrza w mojej pszczółce 1.6 :naughty: i zastanawiam nie nad wkładka żeby mieć spokój na dłużej i nie motać się z tymi papierowymi filtrami.

Do poprzednich swoich furek kupowałem wkładki K&N ale tak patrzyłem na allegro i namierzyłem jeszcze wkładki innych firm. Czy waszym zdaniem jest jakaś różnica miedzy K&N, SIMOTA, PIPERCROSS itp. prócz ceny ???

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli miał bym kupować do silnika 1.6 to tylko i wyłącznie ori wkładkę, przecież raz w roku go wymienisz a koszt takiego to 30 zł

wkładki lepszych firm kosztują duuużo więcej, no i za jedną taką wkładkę masz przynajmniej 3 ori filtry które wystarczą na 3 lata, a będziesz tyle jeździł tym autem?

raczej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły filtgron też będzie dobry ... jeżeli masz normalny filtr powietrza to jest to kawałek zwykłej "szmaty" w obudowie i to czy kupisz filtrona czy jakiejś renomowanej firmy nic nie zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydasz kase a nic nie uzyskasz kupujas stozek za +-200zl. ani dzwiek ani moc. chyba ze chcesz sie lansowac bez maski :tongue4:

zwykly filtron :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie... dzieki za odpowiedzi ale mi nie chodzy o to czy kupowac czy nie....

chodzi mi co za roznica jest miedzy tymi firmami nie liczac ceny....

Czy K&N kosztuje ponad 200 bo ze zlota a np simota kosztuje 100 bo jest z plastiku?? Chodzi mi o roznice miedzy nimi... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...