Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1,9] Utrata mocy - rozwiazanie.


Gość meaverick

Rekomendowane odpowiedzi

Gość meaverick

Tutaj opisałem jakiś czas temu problem z moim samochodem

poprzedni topic

Pojechalem do ASO Szewczyk w Wawie na radzyminskiej i po zaplaceniu 300 zl za rozkodowanie radia i analize komputerowa usterki dowiedzialem sie ze mam do wymiany turbine poniewaz zatkany jest mechniczny regulator cisnienia pan zaproponowal mi ze nie musze placic 7000 za nowa turbine tylko 2500 bo mi ja zregeneruja.

Poniewaz samochod kupilem z pewnego zrodla nie chcialo mi sie wierzyc ze turbina mogla pasc

Wlasnie wrocilem z Niemiec gdzie w warsztacie wymieniono część która po niemiecku nazywa się Wandler nr czesci 1J0 906 627 A koszt jest mi nieznany poniewaz naprawil to czlowiek od ktorego kupilem samochod ale mowil ze to jakies 70 Euro.

Samochod chodzi jak nowy.

Mam nadzieje ze moj przyklad komus pomoze i uwazajacie na serwisy bo to wielcy naciagacze.

Jutro wybieram wsie z reklamacja do ASO bo chcieli mnie ewidentnie naciagnać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie :( Jutro też będe u Szewczyka o 8 rano , ja mam jeszcze gwarancje naszczęscie to niech wymieniają wszystko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie NIE wolno wierzyć mechanikom miałem praktyki w warsztacie samochodowym i jakie jaja z ludzi sobie mechanicy robili a jak jeszcze zobaczyli że ktoś się wogóle niezna to już całkowita masakra :lol:

Regeneracja twojej turbiny polegała by na tym że zostawił byś samochód oni by naprawili to co było zepsute i powiedzieli by że ci turbine zregenerowali a turbina nawet by doykana nie była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandler nr czesci 1J0 906 627 A

Przetwornik cisnienia. Pewnie nie sterowal zaluzjami w turbinie. :mrgreen:

Co do kosztu regeneracji turbiny to tez cene dowalili. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kosztu regeneracji turbiny to tez cene dowalili. :shock:

malo powiedziane .... za 1000-1200 zł mozna kupic nowke sztuke od AWX-a .....

P.S dobrze ze sie tak skonczylo i naprawa kosztowala grosze ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska rzeczywistosc.... Brak słow .. kiedy sie wkoncu zmieni ten burdel !!?? Na kazdym kroku szukaja frajera, zeby tylko złotówki sie krecily...

[ Dodano: 2006-06-26, 11:17 ]

To lepszy nr. Ojciec pojechal do serwisu na zmiane oleju (mercedes s) wymiana 2000 zl szok w butach..

[ Dodano: 2006-06-26, 11:20 ]

pojechalem rowniez do tego serwisu umowic sie na wymiane klocków hamulcowych - termin jaki mi zaproponowano to dopiero po 2-3 tygodniach.. Wytlumaczeniem tak dlugiego oczekiwania byla likwidacja serwisu w poznaniu i bardzo duzo zajetych terminow.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechalem rowniez do tego serwisu umowic sie na wymiane klocków hamulcowych - termin jaki mi zaproponowano to dopiero po 2-3 tygodniach.. Wytlumaczeniem tak dlugiego oczekiwania byla likwidacja serwisu w poznaniu i bardzo duzo zajetych terminow..

Wymiana klocków to 10 minut roboty a oni ci dwa tygodnie w kolejce kazali czekać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo do aso jezdza snoby majacy za duzo kasy bez urazy :razz:

no chyba ze ma auto na gwarancji to juz sila wyzsza :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś kasy nie szkoda na głupoty i nie chce sobie rąk brudzić to niech jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie może jakieś fotki wymiana klocków B6 2004[br]

Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 21:26_________________________________________________troszkę jakoś mam problem do których śrub zacząć i jak. Dajcie znać pliski :hi::wallbash:

klocki.th.jpg

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO to kupa złodziei-zawsze byłem w takim przekonaniu :sick3:,robią tylko wg książkowych schematów.Najprościej coś wywalić,wstawić nowe,kasując przy tym ileś tam tysi.

Czasami liczy się zdrowy rozsądek i troche pomysłu żeby coś naprawić.

Tylko nieliczni znają się na swojej robocie. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...