Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Średnica felg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy,

Pytanie z rodzaju dziwnych: jakie NAJMNIEJSZE felgi podejdą do S4 B5. Potrzebuję założyć wąskie zimówki, stąd to pytanie. Czy 15" da radę, czy przeszkodzą hamulce?

Opublikowano

zmierz tarcze

Opublikowano

15" nie wejdzie do S4 :hi:

Opublikowano

może to tak zwane s4 i tarcze ma normalne

Opublikowano

Koledzy,

Pytanie z rodzaju dziwnych: jakie NAJMNIEJSZE felgi podejdą do S4 B5. Potrzebuję założyć wąskie zimówki, stąd to pytanie. Czy 15" da radę, czy przeszkodzą hamulce?

zdecydowanie 15 to za mało - nawet ori alu 16 nie pasowąły jak przymiarke robiliśmy w S4 Dogiego ( wzór z B7 )

Opublikowano

S4 ma tarcze 321mm także min 17'' i jak trafisz 7'' szerokości to oponkę 215 założysz albo 205 naciągniesz

Opublikowano

S4 ma tarcze 321mm także min 17'' i jak trafisz 7'' szerokości to oponkę 215 założysz albo 205 naciągniesz

Dzięki za konkret. Znaczy że na zimę do wąskich zimówek trza będzie zmieniać hamulce.

Pozdr

Opublikowano

może to tak zwane s4 i tarcze ma normalne

:decayed:

Znaczy że na zimę do wąskich zimówek trza będzie zmieniać hamulce.

ze co :shocked:

Opublikowano

S4 ma tarcze 321mm także min 17'' i jak trafisz 7'' szerokości to oponkę 215 założysz albo 205 naciągniesz

Dzięki za konkret. Znaczy że na zimę do wąskich zimówek trza będzie zmieniać hamulce.

Pozdr

Chlopie masz quattro wiec 205 to raczej najwezsze co bym wstawial :wink4: Ja takie teraz bede zakladal a fela w S4 ma 7,5''.
Opublikowano

Dzięki za konkret. Znaczy że na zimę do wąskich zimówek trza będzie zmieniać hamulce.

Pozdr

No i zawias :bag:

Opublikowano

S4 ma tarcze 321mm także min 17'' i jak trafisz 7'' szerokości to oponkę 215 założysz albo 205 naciągniesz

Dzięki za konkret. Znaczy że na zimę do wąskich zimówek trza będzie zmieniać hamulce.

Pozdr

:strzal::zemdlal:

Opublikowano

S4 ma tarcze 321mm także min 17'' i jak trafisz 7'' szerokości to oponkę 215 założysz albo 205 naciągniesz

Dzięki za konkret. Znaczy że na zimę do wąskich zimówek trza będzie zmieniać hamulce.

Pozdr

na bębnowe :naughty:
Opublikowano

Ja bym to "S4" zostawił w garażu i na zimę kupił Matiza lub Tico :laghing2:

Opublikowano

Koledzy,

Pytanie z rodzaju dziwnych: jakie NAJMNIEJSZE felgi podejdą do S4 B5. Potrzebuję założyć wąskie zimówki, stąd to pytanie. Czy 15" da radę, czy przeszkodzą hamulce?

Ori felgi zimowe do eSy B5 to 6Jx16 ET40, z tym, że prawdopodobnie nie wszystkie aftermarket'owe 16-tki o podanych parametrach podejdą :confused4:

Pozdro

Opublikowano

Ty nie słuchaj ich - żadnych hamulców nie zmieniaj, bo Cię wymiana opon będzie kosztować 1000zł. :gwizdanie:

Noś 17" i ciesz się z jazdy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.