Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi rs4 by sportmile - naprawa + lekkie mody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto znanego forumowicz Macka vel Sql poruszajacego sie po drogach Lublina kuszac niewinne malolatki najpiekniejszym i kultowym kolorem rs blau. Auto kupione w PL salonie zaraz po prezesie sss. Z biegiem lat niestety naprawiane przez osoby ktorym powinno sie powierzyc kosiarke do trawy a nie jedno z 6000 szt kultowych aut. Generalnie problemami tego auta byly rozne wycieki + uszkodzone kolektory wydechowe. Postanowilismy po rozmowie zrobic wersje lzejsza tych kolektorow a dokladnie kopie mtm gdyz Maciek nie przewiduje znaczacych modow w tym aucie. Oto lista mojej pracy

1. Uszczelnienie silnika , dekli

2. wymiana sprzegla na oem

3. wyspawanie kolektorow wydechowych - kopia mtm

4. remap

5. sportowe poduszki pod silnik

6. podpora skrzyni

7. wymiana lap skrzyni

8. przerobienie wydechu - wyciecie katow i srodkowego tlumika

9. usuniecie systemu sai

10.wymiana turbin

Po wyjeciu motoru zastalismy jeden wielki syf wiec zaczelismy od .... spa :) . Zaraz po tym okazalo sie ze turbosprezarki sa w fatalnym stanie wiec postanowilismy je troche zmodyfikowac a dokladnie powiekszyc wirniki o 2mm , oraz znalezlismy uszkodzenia w kolektorze wydechowym. O dziwo auto jezdzilo a luz wzdluzny byl najwiekszy jaki do tej pory widzialem w tych autach. Troche fotek

4faa5b49.jpg

fb994891.jpg

Maciek mial 2 dni przed przyjazdem do mnie wymieniane uszczelki pod deklami ... hmmm komus nie poszlo ?

a3c9a634.jpg

4f2c55e9.jpg

9d3fb7bd.jpg

7e6d4b36.jpg

877384bb.jpg

1f37073b.jpg

Motor po myjni :)

b3e75233.jpg

ca7e64b7.jpg

4f9b50f6.jpg

c49f8ebf.jpg

eccfb12c.jpg

e5a081f8.jpg

9416b67b.jpg

6efe2205.jpg

69769150.jpg

8d193f63.jpg

f463a9f2.jpg

A tak to wyszlo finalnie. Autmo mialo zryty program mtm ktory pokazal 394 hp . Na lato jak widac juz zapowiedzialem intercooler bo niestety 69 st w dolocie to jakas masakra. Jacek na chinolu ma 34 przy temp zew 12.

Opublikowano

rejestracje chyba pominąłeś w wykresie... chyba że nie przeszkadza...

cóż pisać... piękne autko... piękny kolor... pozazdrościć...

a z tych turbinek to tak ciekło? że jakiś nalot na obu na dole?

Opublikowano

Ehhh, zapuszczony był trochę ten silnik.

Opublikowano

Kocham ten kolor, kojarzy mi się z RS2... :sex:

Ale żeby tak zapuścić takie auto... :OMG:

Opublikowano

No piekna robota , czekamy na dalsze mody :naughty:

Opublikowano

:oklaski: profi :good:

Opublikowano

Siema

Adas wlasnie to autko zainspirowalo mnie do zakupu 2.7 BiT. Pamietam jak jeszcze do liceum chodzilem i z jezykiem na brodzie i ze slinotokiem obserwowalem na ulicach lublina wlasnie to niebieskie cudo :).

Fajny wykres profi robota po modach wydechu zacznie wkoncu ryczec jak moje:)

Widze ze koledzy z forum nie stoja w miejscu i coraz wiecej modza z autkami co cieszy i mobilizuje mnie do pogoni za moca :)

Bede musial jeszcze raz sie pojawic w piasecznie bo zaczyna mi sie juz nudzic :P

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.