Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja nowa A4


m50kD

Rekomendowane odpowiedzi

A mi tylne lampki się podobają bo są czarne :) Z przodu też bym chciał w miarę ciemne, żeby było rasowe autko :) maja-m czemu te nie są dobre? :)

Kolego ja jak kupiłem ponad 3 lata temu moją czarną A4, też byłem napalony na angel eyes'y i to czarna FK a nie jakieś Sonary ale na szczęście posłuchałem wówczas doświadczonych kolegów i kupiłem lampy po lifcie Valeo/depo, założyłem ksenony Hid 6000K i do dziś nie żałuję tej decyzji.

Dlaczego???

Dlatego że jeździłem u kumpla na takich angel eyes i w ogóle one nie świecą, o długich już nie wspomnę, one tylko wyglądają w porzo jeśli Ci się podobają ale pamiętaj że liczy się na 1 miejscu bezpieczeństwo!

A po za tym chcesz żeby co chwile ktoś Ci napierał głupimi tekstami że robisz z :audi: bete ????

Proszę tak wygląda moja obecnie:

a2a076558b05c8e4m.jpg

I tak świecą: HID 6000K + LED W5W pod barwę 6000K

eca5c2d98f5d6e1dm.jpg

Na zdjęciu wydaje się że niebiesko świecą ale tylko takie jest wrażenie (w rzeczywistości biało niebieska barwa) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożyłem jedną jeszcze fotkę żeby chłopak zobaczył jak świecą polifty + HID 6000K + LED W5W.

Jakiego dokona wyboru to już jego decyzja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO co ty masz za grill?

To zło i szatan :evil:m50kD kupuj lampki po lifcie, widzisz każdy mówi to samo. Fakt faktem każdemu podoba sie co innego ale te lampki to na prawdę schit ty masz cud miód Audi a nie jakieś bmw :yeah: Pooglądaj inne pupcie naszych audiczek bo ja też na początku miałem szał na białe lampy z tyłu dorwałem jakieś za grosze i był szał ale teraz po odnalezieniu tego forum stwierdzam ze na pupe tylko 2 lift lub diodowe :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO co ty masz za grill?

To zło i szatan :evil:m50kD kupuj lampki po lifcie, widzisz każdy mówi to samo. Fakt faktem każdemu podoba sie co innego ale te lampki to na prawdę schit ty masz cud miód Audi a nie jakieś bmw :yeah: Pooglądaj inne pupcie naszych audiczek bo ja też na początku miałem szał na białe lampy z tyłu dorwałem jakieś za grosze i był szał ale teraz po odnalezieniu tego forum stwierdzam ze na pupe tylko 2 lift lub diodowe :slina:

Grill Kamei taki już mam od nowości.

Na wiosnę odkopie mój temat i będą fotki z nowym felunkiem 19" 235/35/R19 który już czeka na założenie 0cdad3caa8fc4c22m.jpg oraz nowymi ledami f9d07ff14636bdc8m.jpg i kierą od S4

Jak ktoś będzie chciał kupić moje ledy to zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_lampy_led_fk_black_edition-t117625.0.html

m50kD sorry za OT w Twoim temacie, mam nadzieje że się nie obraziłeś :decayed:

Wracamy do :audi: kolegi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, postaram się więc znaleźć lepiej jakieś poliftowe. Czy nie będzie problemu z zamontowaniem lamp po lifcie w moim modelu? Kiedyś czytałem, że trzeba coś wycinać... czy cuś :) Także prosiłbym o info czy można to zmienić w parę minut bez cięcia :) Dodatkowo mam sterowaną elektronicznie wysokość świateł, czy wszystkie reflektory poliftowe mają taką opcję czy muszę na to uważać? No i czy z kabelkami też nie będzie większego kłopotu?

Na przednie poliftowe mnie przekonaliście, ale tylne zostawiam bo bardzo mi się podoba moja 'czarna pupa' :D

PABLO: Miałem taki sam grill jak Ty w mojej poprzedniej A4 i bardzo mi się podobał. Szukałem na Allegro, ale są tylko z większymi oczkami tej siatki. Co to za grill bo chyba bym się na niego skusił? Podoba mi się Twoje autko PABLO, ale brakuje mi tylko znaczka OOOO na przedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, postaram się więc znaleźć lepiej jakieś poliftowe. Czy nie będzie problemu z zamontowaniem lamp po lifcie w moim modelu? Kiedyś czytałem, że trzeba coś wycinać... czy cuś :) Także prosiłbym o info czy można to zmienić w parę minut bez cięcia :) Dodatkowo mam sterowaną elektronicznie wysokość świateł, czy wszystkie reflektory poliftowe mają taką opcję czy muszę na to uważać? No i czy z kabelkami też nie będzie większego kłopotu?

Na przednie poliftowe mnie przekonaliście, ale tylne zostawiam bo bardzo mi się podoba moja 'czarna pupa' :D

Tak w skrócie to musisz wyciąć kawałek błotniku, obciąć stare wtyczki i zarobić nowe, silniczki do regulacji lamp zmieniać polecam Ci przeczytać ten temat bo tu jest wszystko super opisane http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html

Jest jeszcze alternatywa w postaci lampek od S4 tylko nie są zespolone jak po II lifcie ale też wyglądają spoko i nie trzeba nic przerabiać

http://moto.allegro.pl/item913275400_reflektor_migacz_nowy_audi_a4_xenon_wzor_s4_w_wa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item916854268_komplet_skorzanych_kubelkowych_foteli_audi_a4.html kolego tutaj masz link co do lampek zobacz jak prezentuje się moja niunia z ringami z przodu... :)

ja co prawda nabyłem autko z takimi lampami ale nie zamierzam ich zmieniać mi się podobają świecą też dobrze :)

ale jest tyle moźliwości i wyboru że decyzje zostawiam tobie :)

:hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się cieplej :) W mojej audiczce zostały wykonane:

- wymiana sprężyn na standardowe komfortowe;

- nowe wahacze górne; nowy przegub; nowe amortyzatory z tyłu KAYABA;

- nakładka na kierownicę w stylu drewna :tongue4:

- założenie pokrowców z ekoskóry (są w miarę porządne i w rzeczywistości trochę lepiej to wygląda niż na zdjęciach, myślałem, że będzie gorzej);

- naprawiłem panel klimy (usunięte zimne luty);

Na razie tyle. Niebawem czeka mnie instalacja alarmu ze sterowaniem centralnego zamka.

Zdjęcia :)

96327745.jpg

68618877.jpg

37239477.jpg

95713470.jpg

40134949.jpg

45255153.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się cieplej :) W mojej audiczce zostały wykonane:

- wymiana sprężyn na standardowe komfortowe;

- nowe wahacze górne; nowy przegub; nowe amortyzatory z tyłu KAYABA;

- nakładka na kierownicę w stylu drewna :tongue4:

- założenie pokrowców z ekoskóry (są w miarę porządne i w rzeczywistości trochę lepiej to wygląda niż na zdjęciach, myślałem, że będzie gorzej);

- naprawiłem panel klimy (usunięte zimne luty);

Na razie tyle. Niebawem czeka mnie instalacja alarmu ze sterowaniem centralnego zamka.

Zdjęcia :)

96327745.jpg

68618877.jpg

37239477.jpg

95713470.jpg

40134949.jpg

45255153.jpg

zaraz Cie zjedza bez popity :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś poleciał grubo z tymi pokrowcami i nakładką na kiere (w sumie z podłokietnikiem też), osobiście mi się nie podobają te mody

ale o gustach się nie dyskutuje...

Jeśli chodzi o zawiechę postawiłeś na komfort :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że wielu może mnie zmieszać z błotem :)

Pokrowce nie są jeszcze najgorsze :):) na żywo wyglądają dosyć przyzwoicie, no i łatwo się je czyści. Nakładka może się wielu nie podobać, bo nie mam środka w drewnie, ale taka wstawka nie razi jeszcze w oczy, a kierownice trzyma się dużo lepiej. Co do zawieszenia, to musiałem zmienić na wyższe - stan dróg. No, ale myślę, że teraz komfort jest duuuuużo większy niż przy sportowym zawieszeniu. Także auto zyskało troszkę większy komfort w środku podczas jazdy :)

Ponawiam jeszcze moje zapytanie: czy gdzieś można dostać ori obramowania szyb chromowane?

No i wielkie podziękowanie dla ...:::BRYLANT:::... za zamianę sprężyn na komfortowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz szukać na allegro.

Wcześniej napisałem Ci, że posiadam oryginalne ramki drzwi na sprzedaż (bez tego chromu co leci nad szybami wzdłuż lini dachu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...