Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AC - ile to kosztuje?


Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy:)

mam taki pytanko ;) mam auto i mam zwykłe ubezpieczenie OC i chciałbym zakupić AC w jakiej firmie najlepiej? jaki jest koszt takiego ubezpieczenia i od czego ono zależy domyślam się ze od wartości auta ale od czegoś jeszcze?? czy by ktoś mi mógł wszystko ładnie wytłumaczyć ? :) jak był juz taki wątek to sorry ale niestety nie znalazłem :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wartosci samochodu , i kilku waznych warunkow polisy.

szczegolnie udzial wlasny...

czesto tansze polisy sa bardzo nie korzystne przy ewentualnej wyplacie.

dobre polisy porzadnych firm sa najczesciej najdrozsze ale gwarantuja calkowite pokrycie szkody.

napisz na czym najbardziej Ci zalezy, bo jezeli glownie chodzi o to zeby spac spokojnie i za duzo nie stracic to fajna opcja jest miniCasco w PZU. ma dosyc waski zakres i spory udzial wlasny, ale za to kosztuje naprawde gorsze i w razie czego odzyskasz okolo 80% wartosci auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej w PZU bo najlepiej płacą a kasa z AC to nie OC :) na 50% zniżek wartość ubezpieczenia 14 tys płace 1160zł na rok, na 60% płacisz średnio około 10% wartości auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak na siebie bez zniżek wyliczałem to wartość samochodu 30,5 tys a ja miał bym za oc i ac na rok płacić 7,5tys :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak na siebie bez zniżek wyliczałem to wartość samochodu 30,5 tys a ja miał bym za oc i ac na rok płacić 7,5tys :polew: :polew: :polew: :polew:

widzisz kolego dlatego kupuje sie auto na jakie Cie stać w pełni znaczeniu tego słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na samochód to bylo by mnie stać ale nie na takie ubezpieczenie co rok:)

więc do 25 roku życia ubezpieczenie będzie na tatę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że polisa AC ma sens dopiero przy wykupieniu udziału własnego, amortyzacji części i ewentualnie kompensacji sumy ubezpieczenia. U niektórych ubezpieczycieli można od razu wybrać wariant "warsztat" zamiast mniej korzystnego " kosztorys"

Bez tych wykluczeń nie warto bawić się w AC, Jeśli ktoś potrzebuje zabezpieczyć się przed kradzieżą, to może wystarczy tylko mini AC

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kalkulatory przesadzają, warto zglosic sie do jakiegos ubezpieczyciela niech wycenia. Mi ten kalkulator wyliczyl w PZU na 7200 zl a koles wyliczyl na 4600 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam zawsze ac w PZU pełny pakiet z wiadomego powodu. Żadne inne do mnie nie przemawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...