Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
gdzie te osłony kupiłeś

aso

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
gdzie te osłony kupiłeś

aso

To coś tanio jak na ASO 260zł

---------- Post dopisany 10-07-2013 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2013 at 19:27 ----------

dziś zakupiłem wszystko jutro montaż

Opublikowano

super sprawa z tymi dodatkowymi osłonami silnika, według mnie o wiele lepiej wygląda

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podane są tutaj numery osłon silnika.

A podszybie?

Narazie znalazłem tylko osłonę akumulatora 8E1 819 422

Te same osłony podejdą do B7 Disel 2.0?

Gdzie mogę znaleźć te osłony w etce? (interesuje mnie nr grupy i nr zdjęcia)

Opublikowano
Podane są tutaj numery osłon silnika.

A podszybie?

Narazie znalazłem tylko osłonę akumulatora 8E1 819 422

Te same osłony podejdą do B7 Disel 2.0?

Gdzie mogę znaleźć te osłony w etce? (interesuje mnie nr grupy i nr zdjęcia)

Nakładka na rynne podszybia ma nr 8E1 819 447

Natomiast nakładkę na osłonę akumulatora ma nr 8E1 819 422 A

rysunek 819-35 w etka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

a orientuje się ktoś ile pln-ów to

osłona silnika mała: 8E0 103 928 C

śruma motylkowa: 8E0 103 109

bo gajos nie bangla coś.

Opublikowano

8E0 103 928 C -ok 75 zł

8E0 103 109 -ok 12zł

Opublikowano

ok. Podziękował.

Opublikowano

Są to ceny z getem w serwisie może być nieznacznie drożej, ale niekoniecznie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

tylko ze w b7 jest niższa komora ECU i po założeniu tego podszybia z b6 wygląda to kiepsko.jest dziura. ja sobie zrobiłem wyrównanie ze zdemontowanej osłony i teraz to wyglada... w aso kupowałem podszybie i klapke na AQ łacznie 95zł po rabacie kolegi. pomału odkładam na reszte plasticzorów

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

szybkie pytanie

8H0 103 927

i

8H0 103 928

do avf B6 podejdzie?

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

jaka jest roznica 8H0 a 8E0?

Opublikowano

8H0 = cabrio

Opublikowano

czyli oslony beda pasowac:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

powinny pasować i też się nad nimi zastanawiałem :decayed:

Opublikowano
powinny pasować i też się nad nimi zastanawiałem :decayed:

Sa na allegro w dobrej cenie duza 79 mala 39

Opublikowano
powinny pasować i też się nad nimi zastanawiałem :decayed:

Sa na allegro w dobrej cenie duza 79 mala 39

Z tego co się orientuję to są zamienniki a nie orginały.

Opublikowano

skoro mają numery fabryczne 8h0 to są oryginalne tylko z cabrio :decayed: więc nie wiem skąd wziąłeś te zamienniki :eusathink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

panowie czy mógł bi ktoś pomóc w jakiej kolejności to poskładać :doh:

mocowanie przy zbiorniczku z płynem do spryskiwaczy: 4D0 959 477, 078 129 734 A, 078 129 669, N 011 695 4, N 010 349 5

mocowanie na pasie przednim: 8E0 899 803, N 909 766 01, 8E0 103 541, 078 129 669, 078 129 734 A, N 105 538 01

zaraz dam pikczera

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ----------

3uvaguga.jpg

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

zdjęcie trochę z d*p. ale wiadomo o co chodzi

u góry - mocowanie przedniego pasa , co idzie pierwsze za śrubką , czarna tulejka czy tulejka z gumką ?

na dole - mocowanie przy zbiorniczku , śrubka , podkładka , tulejka , tulejka z gumką ?

:hi:

Opublikowano

i co koledzy zakładał ktoś osłony do 1.8t???

Opublikowano
i co koledzy zakładał ktoś osłony do 1.8t???

pewnie,że tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.