Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

Głównie chodziło o liczbę drzwi ;) S4 to wciąż rodzinna limuzyna - malutkie dziecko w domu, nie widzę montażu fotelika z tyłu przy braku tylnych drzwi, ani wchodzenia w kółko w dziwnych pozycjach na tył, w wypadku fotelika z przodu. S4 można się spakować bez problemu w 4 osobową rodzinę i jechać do Mielna w komfortowych warunkach, co w S5 mogłoby już być większym problemem. Przede wszystkim wygoda. Starsze dziecko można sprawnie do szkoły podrzucić, a jadąc do pracy, można po drodze i bułki w tesco kupić i spokojnie zapakować ;) Takie.. bardziej uniwersalne to auto mi się wydaje.

Co do spalania QRi, to nie.. Audi też podaje prawdziwe. Podają dla S4 13.6 bodajże, my mamy może 13.8/13.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S5 Coupe nie ma 3.0T V6. Dostępny jest tylko w cabrio i Sportbacku - który wygląda fatalnie.

13.8L/100 to tyle co u mnie przy 1.8tq tiptronic czyli wg mnie za***iste. Jeśli byłaby opcja V6T to wybrałbym S5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wielkie było właśnie nasze zdumienie, kiedy okazało się, że auto rzeczywiście pali te niecałe 14 litrów. Spodziewaliśmy się jak to często bywa, współczynnika 1,3. A tu rzeczywiście <14, a nie około 18 ;) Także tak wracająć.. S4 praktyczniejsze, a i nie jeździ wcale wolniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiągi OK filmik też OK, trzeba program zrobić to może zrobisz furorę na zulicynatorze w 2011, a na zimę to te 333 KM to i tak w nadmiarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 ladnie bzyknal tylko zawor slychac :) a z bmw to ledwo ledwo wygral z taka moca przy takiej masie? moze ten kierowca byl... albo moc bmw sie nie zgadza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza ;) Moc nie jest 'strzelana' ani zgadywana, rozmawiałem z kierowcą ;) Sam do końca dokładnie nie wiedział, powiedział że tak mocno pod 400 będzie. Niestety więcej porównań nie ma ze względu na brak konkurencji. Była nas czwórka, a z 911 nie miałem okazji się bezpośrednio mierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maskara jest na naszych drogach a jaki profil 30? czy 35? ostatnio jak bylem w niemczech to typo mial w zafire wlozone 20 cali opona profil 25 i tak jej nie bylo widac bo rant felgi chowal sie pod blotnik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...