Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

tylko uzywajac launch control w gt-r skrzynia sie wysra po kilku startach. Rozsądny uzytkownik tego nie uzywa w tym aucie i było o tym głośno. Wogóle skrzynia w R35 jest awaryjna z tego co czytałem. Wiem, że tam jest taki system,ale nie wspominałem o nim bo założyłem że właściciel go nie użyje. A to że S4 z S-tronic ma ten cały system startu to dla mnie mega plus dla takiego zestawienia i całego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z launch control w GT-R były w egzemplarzach z początku produkcji, teraz jest to poprawione. Ja czytałem, że ta skrzynia jest świetna i bardzo wytrzymała, bo znosi tuning 800km, ale nie o GT-R tu mowa, tych aut nie można w ogóle porównywać, to całkiem inna liga. Nawet RS5 jest wolniejsze niż nissan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam takie gdybanie , 50% sukcesu na na cwiatrke to kierowca , wiec takie porownanie o d. rozbic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi kierowca ??

przeca jak jest LC i automat to tutaj wkladka miesna jest odpowiedzialna za wcisniecie pedalu gazu do oporu, puszczeniu pedału hamulca i utrzymaniu toru jazdy w lini prostej :D

co innego w manualu... kierowca i jego wyczucie maszynki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co innego w manualu... kierowca i jego wyczucie maszynki

no wlasnie , bo PL to kraj miodem i winem plynakcy w ktorym kazdy szybszy woz ma S tronica i LC :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh no na zawodach to nie wyjdzie, bo praca wzywa i się nie pojawię, ale jesteś z Poznania więc na pewno nie będzie problemu z umówieniem się kiedykolwiek indziej :)

ale będzie jeszcze jedna edycja w tym roku :)

no i jeszcze jest jedna edycja www.ASJP.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kolego super samochodzik po prostu marzenie. Ja mam 1,9 130 koni i czasami szlak mnie trafia gdy nie mogę upokorzyć pajacy w bmw-iu. A w takim audi jak Twoje upokorzysz każdego -prawie każdego .Więc życzę jak najwięcej upokorzeń na trasach i nie daj się złapać misiaczkom. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następny raz programik.. i mniej paliwa w baku. Pojechaliśmy niemalże z pełnym bakiem, bo czemu i nie? Kiedy okazało się, ze spieprzyli pomiar jednego wyścigu, kolega z Nissana 200SX bardzo się oburzył, że on się na oparach ściga i może nie dojechać następnego kółka. A my jak takie barany z pełnym bakiem, dlatego nie zeszliśmy poniżej 13 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...