Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

"Ostatnio aktywny: 16 Czerwiec 2010, 16:05" więc raczej na pytania nie odpowie :gwizdanie:

to było pytanie retoryczne ;) a co? podglądasz Pana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, spojrzałem z ciekawości bo kilka postów wpadło, a Yamaha zawsze szybko odpisywał... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem, przepraszam panowie i panie, wakacje, odpoczynek od internetu, telefonu, maili, to i forum się nie odwiedzało ;) Lusterka to już ciężko powiedzieć, czy to nasze czy nie nasze, ale podejrzana sprawa. Tylko co teraz zrobić.. Już nowe dawno są, auto w garażu ZAWSZE chowane, problemów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak bedzie jezdzilo moje 2.7BiT po sofcie wzgledem Twojego :)

Lapales sie moze z jakas S4 B5 do tej pory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tych samochodów tak niewiele, że nawet nie było okazji do takiego wyścigu ;) Generalnie mam wrażenie, że widok 4 rur z tyłu odstrasza wszelkiej maści ścigantów :(

To sprawdźcie jak :D ja tam zawsze kolegów w Audi podpuszczam ;) na trasie oczywiście, po mieście nie ma nawet jak, bo od świateł do świateł takie odległości, że nie da rady, no i względy bezpieczeństwa. Wracając zaś z pobytu nad morzem, troszkę z jednym Panem wypróbowaliśmy autka. Przez kilka godzin trasy do centrum. Fajnie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tych samochodów tak niewiele, że nawet nie było okazji do takiego wyścigu ;) Generalnie mam wrażenie, że widok 4 rur z tyłu odstrasza wszelkiej maści ścigantów :(

RS4 b5 ma tylko 2 cieniutkie obok siebie :gwizdanie: S4 moim zdaniem powinno wyglądać dyskretnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wygląda dyskretnie. Dużo dyskretniejszy jest od SL500 czy 370Z a zjada obydwa ;)

A tam co tu porównywać. Jakbym miała pieniądze na takiego mercedesa to kupiłabym....... Audi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wygląda dyskretnie. Dużo dyskretniejszy jest od SL500 czy 370Z a zjada obydwa ;)

A tam co tu porównywać. Jakbym miała pieniądze na takiego mercedesa to kupiłabym....... Audi :>

mysle ze S4 jest porownywalny do SL 500(2002-2008) nie przesadzaj kolego bo troche ponosi Cie fantazja mowiac ze sl nie ma szans, owszem do 100 -150 km moze i nie ma ale pozniej ..... a 5.5amg albo 6 litrow to juz wogole :gwizdanie: jednak za cos sie placi jakos wykonania jest troszke lepsza od audi nie ma sie co oszukiwac a odnosnie silnikow to wiekszosci sa bardzo udane szczegolnie mocne benzyny ale nie ma jak to za 200 zl przejechac 44 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tych samochodów tak niewiele, że nawet nie było okazji do takiego wyścigu ;) Generalnie mam wrażenie, że widok 4 rur z tyłu odstrasza wszelkiej maści ścigantów :(

musisz ściągnąć body od s4 i wcisnąć graty od 2,0tdi..wtedy będziesz kozak na mieście :gwizdanie: :kox: no i koniecznie zdejmij V6T :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze problem lezy w tym ze auto juz samo w sobie to nizly sleeper i tylko wprawne oko bedzie wiedziec ze to S4 a nie 2.0 TDI zeznaczkami :wink4: i wydechem a'la S4 , a wnosze po tym ze ja jadac STI prawie na kazdych swiatlach na ktorych staje mam sciganta obok siebie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet nie było nikogo kto by jakoś realnie mógł startować. Najmocniejsze chyba co widzieliśmy to było A6 3.0 TDI

a to widzisz ja mam inny problem , startuje wszystko poczawszy od cienko cienko 900 :decayed: , ale noralnie az mi sie wirzyc nie chce jezdze troche po europie i np: tyle Subaru i EVO co w tej chwili w polsce to nigdzie nie widzialem , jak slowo daje , pomijam NO bo tu ludzi nie stac na takie auta ale w lrakowie to widuje po pare sztuk dzinnie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podjedz na tor poznan w ktorys weekend , tam znajdziesz wszystkie te auta , nie musisz samjechac wystarczy ze zagadasz a ktos po pojezdzawce na pewno chetnie sie zmierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrześniu bodajże bedzie runda wsmp na torze poznań, będę się wybierał z kumplem bo startuje tam leonem supercopa, on przemieszcze się s8, nie jest to myśliwiec, ale jeszcze nie trafił na ciekawego przeciwnika, mogło by być interesujące porównanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...