Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Jakie spalanie 2.0 Tfsi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadaczy a4 z silnikiem 2.0 tfsi lub fsi. Jakie jest średnie spalanie tego silniczka???? Interesuje sie zakupem takiego samochodu;)

Opublikowano

2.0 TFSI i jest świetny, sam żałuję, że w swoim mam 1.8TFSI ( ale też fajnie jeździ :kox::good:) Spalanie miasto -12-13L trasa ok 7 przy baaaardzo spokojnej jeździe. To dane oczywiście z 2.0TFSI.

Opublikowano

wszystko zalezy od nogi i sprawnosci wszystkich układów odpowiedzialnych za spalanie w aucie

mój kuzyn ma 2.0TFSi w avancie, spalanie 7-17, oczywiście tą górną granice bardzo łatwo przekroczyc

Opublikowano

7 - emerycko na trasie

10 - wesoło

10-13 - miasto

9-10 - autostrada

jak to w turbo benzynie widełki dość szerokie :wink4:

Opublikowano

kiedys tez sie przymierze

Opublikowano

kiedys tez sie przymierze

a ja nigdy nie kupię silnika TFSI

dlaczego to chyba wszystkim wiadomo, jaki syf jest w głowicy :thumbdown:

Opublikowano

kiedys tez sie przymierze

a ja nigdy nie kupię silnika TFSI

dlaczego to chyba wszystkim wiadomo, jaki syf jest w głowicy :thumbdown:

ale TFSI serie trzymają :gwizdanie:

Opublikowano

kiedys tez sie przymierze

a ja nigdy nie kupię silnika TFSI

dlaczego to chyba wszystkim wiadomo, jaki syf jest w głowicy :thumbdown:

ale TFSI serie trzymają :gwizdanie:

jasne :polew::tongue4: do czasu

http://www.racingforum.pl/Czy-silniki-FSI-to-Puszka-Pandory--t72935.html

Opublikowano

kiedys tez sie przymierze

a ja nigdy nie kupię silnika TFSI

dlaczego to chyba wszystkim wiadomo, jaki syf jest w głowicy :thumbdown:

ale TFSI serie trzymają :gwizdanie:

jasne :polew::tongue4: do czasu

http://www.racingforum.pl/Czy-silniki-FSI-to-Puszka-Pandory--t72935.html

czytałem to już :rolleyes: Wygląda na to że ostatnie dobre jednostki Audi to 1.8T i 1.9TDI a później kupa :gwizdanie:

Opublikowano

czytałem to już :rolleyes: Wygląda na to że ostatnie dobre jednostki Audi to 1.8T i 1.9TDI a później kupa :gwizdanie:

ano nie inaczej :gwizdanie:

Opublikowano

Poziek jednym słowem wysiadłeś z tonącego statku :wink4:

jakie będą fsi pokaże czas, póki co sporo tego się pojawia.

jasne, że nie kupisz fsi, bo po evo to raczej frajdy nie będzie, no może tą 8 na 9 trzeba zamienić i będzie git :>

Opublikowano

no może tą 8 na 9 trzeba zamienić i będzie git :>

jak tylko pojawią się silniki godne zaufania to będzie Audi :decayed:

Opublikowano

kiedys tez sie przymierze

a ja nigdy nie kupię silnika TFSI

dlaczego to chyba wszystkim wiadomo, jaki syf jest w głowicy :thumbdown:

a 3.2 fsi jest lepsza jednastka ??

Opublikowano

kiedys tez sie przymierze

a ja nigdy nie kupię silnika TFSI

dlaczego to chyba wszystkim wiadomo, jaki syf jest w głowicy :thumbdown:

a 3.2 fsi jest lepsza jednastka ??

Przecież to też FSI :bicz3:

Opublikowano

myslalem ze turbo ma cos wspolnego z tym "syfem" :hi:

Opublikowano

kazdy silnik ma jakies ale,

Opublikowano

Witam posiadaczy a4 z silnikiem 2.0 tfsi lub fsi. Jakie jest średnie spalanie tego silniczka???? Interesuje sie zakupem takiego samochodu;)

jezeli chodzi o spalanie to passat z tym silnikiem (policyjny) w bdg pali srednio 12-15 litrow

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

a ja nigdy nie kupię silnika TFSI

dlaczego to chyba wszystkim wiadomo, jaki syf jest w głowicy :thumbdown:

każdy silnik z bezpośrednim wtryskiem ma ten problem. Zawsze tak będzie jak dolot jest na "sucho" na samych gazach bez paliwa. To samo masz w każdym nowszym dieslu nie wpominając o syfie w EGR-rze. Te zdjęcia tyczą się 4.2FSI i podobny temat jest 3.2FSI bo to wolno ssące jednostki i układ dolotowy rządzi się tam innymi prawami (nie ma wymuszonego ciśnienia) w TFSI powietrze jest "wpychane" więc ciężej jest się czemuś zatrzymać i odłożyć. Zobaczyliście zdjęcia jakiejś V8 i przyklejacie łatkę całej serii niech ktoś sobie zobaczy do swojego kolektora w ON lub nawet w Pb też się zdziwicie jaki jest nagar i przy takim stponiu sprężania na dolocie jak w TFSI to raczej jest to znikomy problem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.