Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Minimum oleju


pit6510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja audiczka bierze olej, gdy stan jest minimalny pojawia mi się kontrolka o minimalnym stanie oleju, gdy go uzupełnię do stanu maksymalnego ( kontrola z bagnetu) to wydaje mi się, iż kontrolka powinna zgasnąć automatycznie ale tak się nie dzieje , dalej wskazuję stan minimalny dopiero vagiem mogę komunikat usunąć czy to jest normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:

moze rzeczywiscie czujnik nie daje rady, u mnie jak sie zaswieci ta zolta kontrolka to wlewam 0,5 l na raz i wtedy gasnie, tak podaje producent, z reszta sie o tym raz przekonalem ze inaczej sie nie da :) a mianowicie jak naprzyklad wleje 300 ml i na bagnecie jest prawie foll to i tak kontrolka sie swieci, dopiero jak doleje do tej wartosci 0,5 l kontrolka gasnie, dziwnie ale prawdziwie sam nie wiedzialem dlaczego sie tak dzieje i dopiero w instrukcji obslugi sie doczytalem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zaistniała kiedyś taka sytuacja w trasie.

Po powrocie dolałem i kontrolka zgasła.

Też obstawiam czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest walnięty czujnik poziomu, ale mam dobrze działający z 2 silnika. w starym silniku jak poziom dotknął na bagnecie min to zapalała się kontrolka, dolewałem ok300 i gasła. Jak przyjdzie wymiana oleju to przerzucę i czujnik bo na tym kontrolka w ogóle się nie zapala......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...