Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM


Wandej

Rekomendowane odpowiedzi

będęale ale nie w tej cenie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

był s-line za 550 ty nie wziąłeś :doh::doh::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będęale ale nie w tej cenie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

był s-line za 550 ty nie wziąłeś :doh::doh::doh:

Sporo trochę:whistling: S4 za te piniendzę przyjmę jak swój:decayed: W następnym tygodniu foto na rotorze + koza :kox:

---------- Post dopisany 14-03-2014 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 22:49 ----------

Małe foto z przygotowania felg:whistling:

IMG_1873_zps35201997.jpg

IMG_1874_zps431565e8.jpg

Ukryte wentle:kox:

IMG_1880_zps8c83874c.jpg

Felgi już na aucie ale strasznie ujowo bez gleby to wygląda. Za to jak opuszcze auto będzie sztos:banan:

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

Małe foto z przygotowania felg:whistling:

IMG_1873_zps35201997.jpg

IMG_1874_zps431565e8.jpg

Ukryte wentle:kox:

IMG_1880_zps8c83874c.jpg

Felgi już na aucie ale strasznie ujowo bez gleby to wygląda. Za to jak opuszcze auto będzie sztos:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale zapodaj jakieś foto jak to wygląda na aucie

Masz a divisionie z kalkulatora:wink: Dzisiaj wieczorem może uda mi sie skręcić gwint i zaloze heblunek 312mm to coś cykne:wink: poza tym jedne rotory w divisionie starcza:przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy się do tej felgi nie przekonam, no ale najważniejsze że właściciel zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy się do tej felgi nie przekonam, no ale najważniejsze że właściciel zadowolony :decayed:

Sorry ale jest nas juz dwóch :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy się do tej felgi nie przekonam, no ale najważniejsze że właściciel zadowolony :decayed:

Sorry ale jest nas juz dwóch :kwasny:

Gdyby wszyscy mieli taki sam gust świat byłby conajmniej ujowy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tu nie chodzi o gust a o subiektywne udczucia:wink:

Ja też nie jestem przekonany ale mam nadzieję, że po zdjęciach na aucie zmienię zdanie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło na bank siądzie dobrze :) jakie parametry ? btw. z wheelguarda bedziesz zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości z frontu. Skrecony tylko przód i założone heble 312mm. Nie mierzylem ile jest do ziemi ale ledwo widać gumę i co najlepsze narazie nic nie obciera przy skrecaniu:kox: jutro może siedze tył i cykne coś lustrem. Miedzikos 19x8.5 et42. Tył musi mieć dystans:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na tyl jakies 20mm na koło by się przydało :wink:

Myślę że z 15mm wystarczy. Przód bardzo mi sie podoba schowany w blotniku:naughty: Z tyłem nie chce przesądzić żeby znowu na siłach mi nie darlo po blotniku:kwasny:Muszę chyba jakieś krótkie odboje zalozyc.

---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

tape6agu.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż trochę teraz hebel widać. Auto krzywo stoi bo na równym jest jeszcze niżej. Może fota z kalkulatora tego nie oddaje ale na żywo jest szał:kox: Lustro to pokaże:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

a mniej subtelnie-gdzie są ku......fa foty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda:decayed:Dzisiaj mam plan skręcić tył ale czy się uda nie wiem:kwasny: A Ty hamulce też zmieniales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jak przed weselem mojego brackiego podkręcaliśmy gwint w mojej furce bo okazało się że przy obciążeniu trzy osoby z tyłu i 6 skrzynek wódki w bagaju tarło by jak cholera . Ale najlepsze w tej całej opowieści jest że robiliśmy to o 1 w noc przed weselem , przy latarce , bez klucza do gwintu i do tego nikt nie był trzeźwy :decayed: :decayed:

Więc kreć ten gwint i nie marudź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda:decayed:Dzisiaj mam plan skręcić tył ale czy się uda nie wiem:kwasny: A Ty hamulce też zmieniales?

Nie. Jebłem te 312 w kanał i leżą:-) nie wiem cxy jest sens to zakładać wogóle. Jak coś to w 320 trzeba iść albo s4 :kox:.

Bierz parasol i po robocie kręć vo efetku jestem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...