Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Chip by Masters


matti_pl

Rekomendowane odpowiedzi

ladnie i bezpiecznie ...

DPF usuniety w MT ? ... bo ostatnio pojawila sie u nich taka opcja ... :naughty:

p.s ladny opis na wykresie "wyjebany DPF" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień model w profilu bo masz wpisane B6 ... Powiedz jak teraz auto zbiera się od dołu (do 2k obr) ? Bo później w serii nie jest źle ale początek turbinka w BRD przymula... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie i bezpiecznie ...

DPF usuniety w MT ? ... bo ostatnio pojawila sie u nich taka opcja ... :naughty:

p.s ladny opis na wykresie "wyjebany DPF" :evil:

Tak pojawiła sie aplikacja przez która sie przewala plik w którym chcemy usunac DPF i aplikacja ta robi robote. Teraz kazdy ..... bedzie usuwał juz DPFy :-)

Naszczescie ta aplikacja robi to w sposób nieprofesjonalny wiec bedzie wiadomo kto robi sam a kto siedzi i patrzy jak soft robi :-)

Gratuluje wyniku modyfikacji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pojawiła sie aplikacja przez która sie przewala plik w którym chcemy usunac DPF i aplikacja ta robi robote. Teraz kazdy ..... bedzie usuwał juz DPFy :-)

Naszczescie ta aplikacja robi to w sposób nieprofesjonalny wiec bedzie wiadomo kto robi sam a kto siedzi i patrzy jak soft robi :-)

Gratuluje wyniku modyfikacji.

Pozdrawiam.

wiem ... zdejmuje tez ogranicznik predkosci i blokuje soft ... nie chcialem juz o tym pisac ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wchodzisz w brand wiec welcome.

Witek ... ja caly czas hobbystycznie ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozik ja nie mam nic do ludzi z inicjatywa, kiedys wiesz dobrze ze kazdy jakos zaczynał. Stary dla mnie rozwijaj skrzydła.

Spokojnej nocy zycze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozik ja nie mam nic do ludzi z inicjatywa, kiedys wiesz dobrze ze kazdy jakos zaczynał. Stary dla mnie rozwijaj skrzydła.

Spokojnej nocy zycze.

Pozdrawiam.

Wpadne moze jakos na hamownie zmierzyc to swoje padlo to jak bedziesz mial chwilke czasu to pogadamy ....

jak za dawnych czasow na Torwarze ... opierajac sie o maske B4 TDI w Avancie .... :wink4:

Rowniez spokojnej nocy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wyszło dość ładnie, widze że kolega ten sam motor co ja i jak ja podobny program lajtowy, tylko ja zostawiłem DPFa - na razie zero z nim problemów. Tak na marginesie na pewno spadnie ci spalanie, ja przez 4 mc jazdy na fikołku zjechałem z globalnego 8,2 na 6,5 i to w zime, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...