Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Brak ładowania


Grzes_x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem z moja audiczka... otoz wczoraj zapalila mi sie kontrolka ładowania (wczesniej nic sie nie zarzyla ani nic...nagle sie zapalila). Wymienilem szczotki wraz z regulatorem napiecia (bo jest to wszystkjo razem). po złozeniu bylo ok, jednak na zegarach pokazywalo mi napiecie troszke ponizej 12V. po paru minutach kontrolka od ladowania zaczela sie zarzyc... wie ktos co moze byc tego przyczyna? z gory dziekuje za pomoc :kox:

[mod]Używaj prefixów, bo kolejne watki wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan pasków sprawdzone? Czy ktoś sprawdził ładowanie po wymianie regulatora i szczotek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski dobre.... a sprawdzac nie sprawdzalem bo nie wiem jak :kox: zalozylem nowy regulator i szczotki i jak wszystko zlozylem to przez chwile sie nie palilo....na desce pokazywalo mi 12v i zostawilem na pare minut zeby aku sie podladowal...jak wrocilem kontrolka sie zarzyla... dodam ze jak mi padlo ladowanie to nie dalem rad wrocic do domu bo auti mi zgaslo :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się - to możliwe, żeby ot tak od razu kontrolka ładowania się zapaliła? tzn było tak - auto stało na podwórku i odpaliłem, żeby wjechać do garażu, kontrolki pogasły a od ładowania żarzyła się i w ciągu 10 sekund już mocno świeciła. ładowania nie ma. wymiana szczotek i regulatora napięcia pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...