Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pl Menu do NaviRNS-E, MMI


Rekomendowane odpowiedzi

Zadziałałem z tym softem, niestety zniknął mi SDS i coś zaczyna krzaczyć na NAVI...

będę musiał zresetować/wgrać ponownie/z'downgradeo'wać albo coś pomieszałem...

na dniach chce dograć navi z 2010 więc czuję, że zabawy będzie sporo :)

pz,

Okon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaraz spróbuje. Sciągnąłem, odblokowałem SDS zaraz będe wypalał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SDS działa, radio jest ładnie przetłumaczone, cd i mp3 też ale przy Navi się coś kiełbasi... Ja narazie wgrywam stary soft spowrotem[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 17:58_________________________________________________

Robia sie krzeczki na setup i navi :wink4:

dokladnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie wgrywam stary soft spowrotem[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 17:58_________________________________________________

Rozumiem, ze za pomoca VAGa downgrade? bo mi plytka ze starym softem nie dziala..

pz,

Okon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wypalić stary soft jeszcze raz na płytke, ale przed tym zmienić w pliku index.txt SOFIDX: na wyższy niż poprzedni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wypalić stary soft jeszcze raz na płytke, ale przed tym zmienić w pliku index.txt SOFIDX: na wyższy niż poprzedni

czyli jak na tym nowym sofcie mam 0999 to moge zrobic 1000 ? i bedzie hulać bez vaga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli RNS obsługuje wartości powyżej 999 czyli 4 cyfrowe to tak. Ja przed wgraniem tamtego softu zmieniłem sobie na 690 więc teraz wystarczy że ustawie 691 i wypale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli RNS obsługuje wartości powyżej 999 czyli 4 cyfrowe to tak. Ja przed wgraniem tamtego softu zmieniłem sobie na 690 więc teraz wystarczy że ustawie 691 i wypale

tzn wydaje mi sie ze obsługuje u mnie akurat jest 0999 :) sprawdze to :) aha na tym forum podali link na chomika i tam tez jest jakies pl menu,

http://chomikuj.pl/zaniak/Nawigacja/Spolszczenia/

testowal to ktos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to z chomika to zwykła wersja Angielska. :confused4:

najlepiej chyb wymusic VAGiem odczyt starszego softu, niz zmieniac numerki w nieskonczonosc ;]

a jak to się robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli zmieniłem na 1000 i nie chce downgrade'ować tzn., że pozostała jedynie zmiana kanału 097 na 1? ew. zamiast 9 coś zmienić...

no niestety u mnie rowniez nie ruszyl pomysl z 1000 ;( pozostaje VAG, moze ktos opisac jak to zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest opisane gdzies na forum, z tego co pamietam to wlasnie chodzi o kanal 97 w RNSe i zmiane wartosci na 1..

wtedy navi zczyta soft z pierwszej wlozonej plytki niezaleznie od tego jaka jest to wersja softu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest opisane gdzies na forum, z tego co pamietam to wlasnie chodzi o kanal 97 w RNSe i zmiane wartosci na 1..

wtedy navi zczyta soft z pierwszej wlozonej plytki niezaleznie od tego jaka jest to wersja softu...

dzieki wielkie teraz musze dopasc vaga :)

A tak na marginesie na innym forum znalazlem cos takiego, moze gosc ma razje ze w necie wszystkie wersje sa z bledami:

"na forach znajdują sie infornacje ogulne i okrojone a softy np. do dx vw stare napisane 3lata temu. do mmi zpolszczenie programista zaopatzony w wiedzę i narzędzia pisal 3miesiące gdyż miał do przetłumaczenia 2500 slów/zwrotów do testu gdyby nie było możliwości nqaprawy zniszczone zostały by ok 20szt sterowników mmi które w servisie kosztują 2500.-

więc wyprodukowanie polskiego menu kosztuje ok 20000 pln co dzieli się na np 15 firm zainteresowanych softem.

soft do rns.e dopiero został napisany.

do intenetu dla tych co liczą na gratisy i lamanie praw autorskich wypuszczane są programy z bledami lub ze zwaloną czek sumą

przykladem jest polski lektor mowiący zawroć gdy masz skręcić w prawo itp."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ktoś po prostu wystawił fake'a i ktoś musiał się nabrać i to jesteśmy właśnie my :) czyli nie ma rady i trzeba z VAGiem walczyć..

jak komuś się uda przywrócić soft niech się pochwali proszę..

pz,

Okon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się udało. Ale ja byłem sprytniejszy i zmienilem numer softu przed wgraniem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...