Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moja czarnula (nowe mody.)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja czarnulka

B6 1,9 tdi skrzynia 6, Przebieg 203000

Wyposażenie:

- navigation plus

- zmieniarka cd

- xenon

- zawieszenie 1BE

- tapicerka skórzana

- pełny kolorowy FIS z wyświetlaczem przeglądów

- sportowe fotele (podgrzewane z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego)

- chromowane listwy ozdobne

- aluminiowe relingi dachowe

- poduszka 6 razy

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- fotochromatyczne lusterko wewnętrzne

- podłokietnik przód i tył

- ori alarm

- parktronic tył

- pełny pakiet oświetlenia wnętrza ( drzwi, nogi, klamki, nawiewy, oświetlenie skrzyni biegów itd.)

- nagłośnienie Audi Sound System z wooferem w bagażniku (ori)

- 2x elektryczne szyby

- kontrola trakcji ESP (ABS, EBV, ASR, EDS)

- klimatronik 2-strefowy

Plany modów:

- Tuner Tv

- DVD

- Emblematy S-line na listwy

- RNS-e (podziekowania za kabelki koledze Domin79 )

- Kierownica multifunkcyjna

- Tempomat

- Wycieraczki Aerotwin

- LEDy w postojowych

- Moduł bluetooth

172fd39f828b29aemed.jpg

e5d9b720bf4d8b12med.jpg

d66d2c64d4029b33med.jpg

12e3b042f2c6b70dmed.jpg

fb8b292f6a76a74fmed.jpg

69a5121cf995b112med.jpg

f56383dd75cf1829med.jpg

Opublikowano

fajne jest :good: jakaś lista planowanych modów jest? dawaj więcej zdjęć ! :P

Opublikowano

Ja chce te listwy od eSy :slina::kox::notworthy:

Opublikowano

ykk ja też..ehhe na Allegro są ale ceny min 600pln :confused4:

Opublikowano

insane_Infinity znajdz mi nielakierowane S4 za 600 zl to wezme :kox:

EOT :wink4:

Opublikowano

emblematy S-line bo cos z niej ma hehe nie wiem czemu ale w briefie niemieckim jest AUDI A4 WW. AUDI S4

chyba każde B6 ma w briefie S4 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem dlatego zapytałem bo mnie to ciekawiło.

Opublikowano

Ja bym wywalił to drewno ze środka i wstawił jakiś chrom...

Opublikowano
  • Autor

Ja bym wywalił to drewno ze środka i wstawił jakiś chrom...

Za drewnem tez nie bylem, muszę się pogodzić z nim :) Albo kiedyś zmienić na coś innego.

Opublikowano

Fura kozak, rzeczywiście RNS-e tam się prosi.

Bardzo fajnie że nie ma oznaczeń na tylnej klapie, drewno w środku jak dla mnie lipa ale każdy ma inne gusta.

Opublikowano

to jest ta "salonowa" z zakupu kontrolowanego??

ładna :)

Opublikowano
  • Autor

to jest ta "salonowa" z zakupu kontrolowanego??

ładna :)

Nie to nie jest ta salonowa, z zakupu kontrolowanego ale ostatnia którą wstawiłem .[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 19:08_________________________________________________

Fura kozak, rzeczywiście RNS-e tam się prosi.

Bardzo fajnie że nie ma oznaczeń na tylnej klapie, drewno w środku jak dla mnie lipa ale każdy ma inne gusta.

No trochę się martwiłem ze coś było dłubane z tylu, ale po VINie wyszło ze tak wyjechała z fabryki.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Moja także nie ma oznaczeń z tył rzadnych i też się obawiałem że coś było robione.Była ściągana z niemiec i gość zapewniał że to oryginał. Tak po zatym ładna A4 , tylko jak tu już kolega pisał mi też drewno się nigdy nie podobało,ale to już szczegół.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

piękna furka :wink4:

i nieźle wyposażona :good:

pomyśl może coś nad zderzakami ew. dokładkami bo w połączeniu z polakierowanymi listwami drzwi będzie koks :kox:

Opublikowano

fajnie się prezentuje, brakuje tylko bumperów od S! :naughty: Nie jestem fanem drewna i trochę się gryzie z tym carobonem (folia 3M?), może pociągnij go na te listwy wewnętrzne też?! Gdzie wyrwałeś te listwy do drzwi?! Czy tempomat jeśli go nie ma a dokładasz jest plug and play?

Opublikowano
  • Autor

fajnie się prezentuje, brakuje tylko bumperów od S! :naughty: Nie jestem fanem drewna i trochę się gryzie z tym carobonem (folia 3M?), może pociągnij go na te listwy wewnętrzne też?! Gdzie wyrwałeś te listwy do drzwi?! Czy tempomat jeśli go nie ma a dokładasz jest plug and play?

U mnie nie było plug and play, zmieniałem od razu moduł pod kiere multifunkcyjna.

Opublikowano

piekna niunia :good:

listwy :slina:

fela :mysli:

mebloscianka byla juz w srodku jak kupowales wiadomo, ale wywal ja czym predzej bo tylko szpeci srodek :kwasny:

no i przynajmniej masz gdzie testowac swoje :a4fan::evil: :evil: :evil: "love autobahn"

szerokosci i powodzenia w modach

Opublikowano
  • Autor

piekna niunia :good:

listwy :slina:

fela :mysli:

mebloscianka byla juz w srodku jak kupowales wiadomo, ale wywal ja czym predzej bo tylko szpeci srodek :kwasny:

no i przynajmniej masz gdzie testowac swoje :a4fan::evil: :evil: :evil: "love autobahn"

szerokosci i powodzenia w modach

Tak jak mówisz meblościanka leci do kosza będą czarne listwy.

Opublikowano

piekna niunia :good:

listwy :slina:

fela :mysli:

mebloscianka byla juz w srodku jak kupowales wiadomo, ale wywal ja czym predzej bo tylko szpeci srodek :kwasny:

no i przynajmniej masz gdzie testowac swoje :a4fan::evil: :evil: :evil: "love autobahn"

szerokosci i powodzenia w modach

Tak jak mówisz meblościanka leci do kosza będą czarne listwy.

:good:

:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.