Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eee PAńcoki dacie rade beze mnie z tymi naklejkami :polew: :polew: to wystarczy zerwać folijke tylko ale jak cos to wam fotke wrzuce co i jak :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

jak dotrą do Ciebie to dawaj znać to się od razu może jakiegoś psota zrobi :good:

Kowi będzie naklejał bo się chwalił ze tyle samochodów obkleił :polew:

Z tym piwem to żart był dam Ci tą naklejeczkę, a Kowi będzie nam naklejał :polew: podobno jest w tym dobry

nie no tak to nie chce :polew:

eee PAńcoki dacie rade beze mnie z tymi naklejkami :polew: :polew: to wystarczy zerwać folijke tylko ale jak cos to wam fotke wrzuce co i jak :polew: :polew: :polew:

to weź zrób jakaś instrukcje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

eee PAńcoki dacie rade beze mnie z tymi naklejkami :polew: :polew: to wystarczy zerwać folijke tylko ale jak cos to wam fotke wrzuce co i jak :polew: :polew: :polew:

Może jakieś wskazówki, mile widziany rysunek techniczny tudzież poglądowo-sytuacyjny :polew::tongue4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 18:43_________________________________________________[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

jak dotrą do Ciebie to dawaj znać to się od razu może jakiegoś psota zrobi :good:

Kowi będzie naklejał bo się chwalił ze tyle samochodów obkleił :polew:

Z tym piwem to żart był dam Ci tą naklejeczkę, a Kowi będzie nam naklejał :polew: podobno jest w tym dobry

nie no tak to nie chce :polew:

No dobra krata browara Żubr na spot i naklejka będzie :polew: :polew: :polew: po wypiciu będziem kleić :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Może jakieś wskazówki, mile widziany rysunek techniczny tudzież poglądowo-sytuacyjny :polew::tongue4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010,

jak-naklejac.jpg

:decayed:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

jak dotrą do Ciebie to dawaj znać to się od razu może jakiegoś psota zrobi :good:

Kowi będzie naklejał bo się chwalił ze tyle samochodów obkleił :polew:

Z tym piwem to żart był dam Ci tą naklejeczkę, a Kowi będzie nam naklejał :polew: podobno jest w tym dobry

nie no tak to nie chce :polew:

No dobra krata browara Żubr na spot i naklejka będzie :polew: :polew: :polew: po wypiciu będziem kleić :kox: :kox: :kox:

łoo to dużo ta naklejka mnie wyniesie :kox: chyba z niej zrezygnuje :polew:

Kowi ale my żyrafy nie będziemy naklejać :tongue4:

Opublikowano

Kowi , chodziło im chyba o naklejkę klubową - a nie o wystrój twojego pokoju... :kox::polew:

Opublikowano
  • Autor

Kowi , chodziło im chyba o naklejkę klubową - a nie o wystrój twojego pokoju... :kox::polew:

Kowi ma żyrafffki nad łóżeczkiem :gwizdanie:

Opublikowano

Ciekawe czy mu się śnią :decayed:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

Ciekawe czy mu się śnią :decayed:

Jak mama nie opowie wcześniej bajki o tych zwierzątkach to pewnie nie :polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

Kowi ale my żyrafy nie będziemy naklejać :tongue4:

instrukcjapion2.jpg

:pleasantry: :pleasantry:

Opublikowano

dobrze że photoshopa ogarnia :)

Opublikowano

teraz to juz chyba nie będziecie mili problemu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ale kozak z tego Kowiego żeby tak żyrafy przerobić nom :naughty:

Wrzuć to Kowi do działu "warsztat" :polew:

Opublikowano

Po tym Żubrze to i żyrafy poszły by na lakier...

Opublikowano

No poprawiłem troche instrukcje bo tam byście popsuli naklejke :naughty:

instrukcjapion2.jpg

Opublikowano
  • Autor

Po tym Żubrze to i żyrafy poszły by na lakier...

:polew: :polew: pewnie że tak, proponuje żeby Kowi zrobił teraz instrukcję naklejania Żubra to będziemy mieć nowe logo A4 + do tego sponsora :naughty:

Opublikowano

Z tego wszystkiego poszedłem do sklepu po parke Żubrów do sklepu :slina:

Opublikowano
  • Autor

Z tego wszystkiego poszedłem do sklepu po parke Żubrów do sklepu :slina:

Give me one :drool: :beer1: proszę, niestety mam do roboty na 22 i zaraz wyjeżdżam więc nie bardzo mógłbym machnąć :chytry:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 20:56_________________________________________________To kiedy siurki spot? :kox::decayed::tongue4:

Opublikowano

no ja ten week to sie z wami nie bawie :foch:

stolyca :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no ja ten week to sie z wami nie bawie :foch:

stolyca :gwizdanie:

A ja LBN

Już Kowi nie fochaj się za te żyrafffffki :lol1::gicior:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 15:47_________________________________________________spotylubelskiebib2.jpg

Nawet nie wiedziałem że już takie coś ło było :notworthy::slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.