Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bura sukA / wiejski mod str3


Hosse88

Rekomendowane odpowiedzi

witam, na wstepie chcialbym napisac cos o tym jak wogole stalo sie ze Audi "wpadlo" w moje rece. No wiec tak, mieszkam sobie za granica a konkretnie w UK i wiadomo w miare jedzenia rosne apetyt a kolejna rzecza jaka chcialem byl samochod. Niestety ceny ubezpieczen OC w UK dla ludzi w moim wieku sa kosmicznie drogie i nie moglem sobie pozwolic na zakup auta tutaj, nie bylem pewien co stanie sie gdy bede poruszal sie tu samochodem na Polskich blaszkach wiec zeby za duzo nie stracic kupilem sobie taczuszke za 4k PLN i tak przebujalem sie nia tutaj 9 mcy bez wiekszych problemow wiec postanowilem ze trzeba bedzie zmienic auto.

Pomyslow bylo sporo, jednak skonczylo sie na tym ze ma to byc auto w dieslu i najlepiej w kombi, po wielu godzinach na allegro wybor padl na audi a4 lub passata b5, zapytalem o porade moja dziewczyne i pokazalem jej ladna czarna a4 na full chromie i jakiegos paska b5tke. Bez wiekszego zastanowienia powiedziala ze jej sie podoba a4 i jak kupie to "ma miec takie srebrne ramki" argument nie do konca niesmieszny i przekonywujacy ale tak jakos sie stalo ze zaczalem coraz powazniej za posrednictwem mojego taty "ogladac" auta w Polsce, po obejrzeniu jakis 12 aut tata wkurzony stanem wszystkich malin z allegro pojechal na gielde do kalisza... w niedziele rano (po sobotnim party) telefon dzwonil chyba z 15 razy ale byl wyciszony wiec nawet nie slyszalem, gdy odebralem dowiedzialem sie ze jestem posiadaczem wymarzonego auta :) zaraz oczywiscie pelen wywiad zdjecia na maila niekonczace sie opisy jaka z niej malina itp... i tak za 10 dni pojechalem do Polski i oto ona... :)

WYPOSAZENIE:

* ABS

* 2 x poduszka pow.

* el. szyby

* el. podgrzewane lusterka

* ori podlokietnik

* klimatronik

* centralny

wyposazenie dodatkowe :decayed: ori alu kolpaki, gasnica, trojkat itp :polew:

PLANY:

hmm tutaj mozna pisac i pisac, generalnie wszystko zalezy od budzetu na auto i od tego jak bardzo mi odbije na punkcie audiny

* po 1wsze jakas felga i tu wacham sie miedzy 17 a 18 wzor blizej okreslony ale narazie nic nie mowie

* czip

* jakas gleba

* ramka grilla w kolor auta

* oczywiscie te "ramki" ;) (byly w planie ale jednak juz nie wjada)

* szyby ciemne (caly tyl a moze i auto)

* troche wiecej audio

* zmiana kiery

* podlaczenie pilota do centralnego i domykanie syb z pilota

* Lampy przod po 2gim lifcie a nad tylem sie wacham

jakies przypadkowe szybkorobione zdjecia sprzed modyfikacji, zdjeca aktualne na str 2

tlh8A.jpg

1RuRi.jpg

1RCkJ.jpg

1RHk0.jpg

IGpC0.jpg

tlB5J.jpg

1S2Mi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie dorezać - "ma miec takie srebrne ramki" :rolleyes:

Ogólnie :good: - ważne że Audi i Avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

switen autko i idelana baza na mody gratuljemy zakupu i wybrania odpowiedniego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

switen autko i idelana baza na mody gratuljemy zakupu i wybrania odpowiedniego forum :)

dzieki :wink4:

grzes1150 - wlasnie tak jakos dziwnie wysoko stoi, przynajmniej tak mi sie wydaje ale co tam i tak do uglebienia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wcześniejsza A4 na seryjnym zawiasie właśnie tak wysoko stała i moja dziewczyna dała jej ksywę "ponton" - z racji jej miękkiego zawieszenia :) Teraźniejsza A4 ma zawiasik 1BE i jest duuuużo lepiej jeśli chodzi o prowadzenie.... polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toc to sie nawet nie buja :polew: joke :decayed: na RL duzo lepiej sie prezentuje no i nawet ciagnie jak na ten silnik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby :decayed: bo jak na razie samoloty nie lataja i nie wiem czy zawieziesz we wtorek :thumbdown: ale badzmy dobrej mysli sledze loty ciagle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toc to sie nawet nie buja :polew: joke :decayed: na RL duzo lepiej sie prezentuje no i nawet ciagnie jak na ten silnik :naughty:

No ja slyszalem ze juz sie buja a bujac sie bedzie jeszcze lepiej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toc to sie nawet nie buja :polew: joke :decayed: na RL duzo lepiej sie prezentuje no i nawet ciagnie jak na ten silnik :naughty:

No ja slyszalem ze juz sie buja a bujac sie bedzie jeszcze lepiej ;D

nie wiem jak tam gienek wywiad przekazuje inf ale narazie jest zrobiony tylko program, na 142km i 320nm ale sa plany na wiecej gratow tylko nadal zastanawiam sie czy brnac dalej w ten temat :mysli: mysle ze teraz lepiej bedzie zajac sie modzikami optycznymi. wyscigowka typu gienek celica to to nie jest i chyba nigdy nie bedzie ale jak na traktor to daje rade, po tym koksie stala sie duzo mocniejsza na dole, i powyzej 100km/h np na 5tce wyraznie lepiej idzie, nie sadze jednak zeby bylo to jakies objawienie na ceramicznej bo i tak mazda pomimo 30km i 150nm mniej miala lepiej 0-100 :decayed:

jakie oponki masz zalozone? jakies od skosnookich?

tak opony mam chyba jakies ch kupilem je tylko dlatego ze sprzedawali je znajomi Polacy, mialem nowki ch w cenie uzywek np dunlopa. narazie zrobilem jakies 2-3tys km i na suchej i mokrej nawierzchni i daja rade :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toc to sie nawet nie buja :polew: joke :decayed: na RL duzo lepiej sie prezentuje no i nawet ciagnie jak na ten silnik :naughty:

No ja slyszalem ze juz sie buja a bujac sie bedzie jeszcze lepiej ;D

nie wiem jak tam gienek wywiad przekazuje inf ale narazie jest zrobiony tylko program, na 142km i 320nm ale sa plany na wiecej gratow tylko nadal zastanawiam sie czy brnac dalej w ten temat :mysli: mysle ze teraz lepiej bedzie zajac sie modzikami optycznymi. wyscigowka typu gienek celica to to nie jest i chyba nigdy nie bedzie ale jak na traktor to daje rade, po tym koksie stala sie duzo mocniejsza na dole, i powyzej 100km/h np na 5tce wyraznie lepiej idzie, nie sadze jednak zeby bylo to jakies objawienie na ceramicznej bo i tak mazda pomimo 30km i 150nm mniej miala lepiej 0-100 :decayed:

jakie oponki masz zalozone? jakies od skosnookich?

tak opony mam chyba jakies ch kupilem je tylko dlatego ze sprzedawali je znajomi Polacy, mialem nowki ch w cenie uzywek np dunlopa. narazie zrobilem jakies 2-3tys km i na suchej i mokrej nawierzchni i daja rade :gwizdanie:

Nie chce mi się wierzyć, że jedzie gorzej od efki. Może jest inne odczucie bo w efce czułeś się jak na ziemi a tutaj jest dużo wyżej... chyba, że 18stka zabiera troche mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie udalo mi sie zrealizowac kolejne z planowanych modow, a mianowicie chodzi o szybki ciemne i glebe, nie wiem jak wam ale mi osobiscie auto teraz zdecydowanie bardziej "lezy" w oku. Dla latwego porownania wstawiam 2 fotki, przed zalozeniem nizszego zawiasu i przyciemnieniem szyb i po:

img2035klub.jpg

img2300klub.jpg]

:hi: Hosse88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...