-
Polecane opony letnie
Święta racja kup sobie nowe
-
[ALL B5] Olej w rurze do Intercoolera,prosze o wyjaśnienie.
mam pytanko a jakie koszta obecnie w pl sa regeneracji turbinki ?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
andrzej wiec nie jedziesz sam bo z przyjemnosca bym sie zabral ?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nadal sniegu jak na lekarstwo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jednym slowem mowiac powinno sie takich tepic za wszelka cene
-
Beton pod słupki -jaka proporcja będzie najlepsza?
2 do 1 to wlasciwa proporcja, wlasnie nie zapomnij opic bo sie bedzie przewracac
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a ja za pare dni wracamna wyspe , koniec laby
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
EUROCHIP sie wakacje udaly ale jak to powiedzial slayu glowa do góry i powodzonka z odszkodowaniem a i nic nie ucierpiales bo zdrowie jest naj
-
Prośba o oddanie głosu... II tura!! Bardzo dziękuję za wcześniejsze głosy!
poszlo
-
bura sukA / wiejski mod str3
oczywiscie ze naj ... jest to audi bez dwóch zdan wiec chwala ci moze sie spotkamy na zlociku audimaniacs
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Pomysł plus wykonanie zajefaajne gratuluje pomyslu
-
Eco jazda
powiem ci ze ja czasami mam problem z przekroczeniem 2 000 obrotów i zdarza sie ze pedze 80 km na piatce a mam 2.5 tdi i czasami wydaje mi sie ze podczas normalnej jazdy po miescie to normalka chyba ze ktos lubi od swiatel do swiatel z piskiem opon (powodzenia ) wiec każdy jezdzi jak tam sobie uwaza
-
[ALL] Doświetlanie zakrętów
zgadza sie a prezetacja to kompromitacja
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
oki widzialem rano pod hotelem jak prawie wszyscy wygladali nawet bylem zdziwiony ze wszyscy tak chetnie na gokarty sie pisali do zobaczyska na nastepnym zlociku moze bedziemy mieli okazje sie blizej poznac do milego! pozdrawiam
-
[B6 AYM] Długie zapalanie przy zimnym silniku
no i doczekalem sie mam ten sam problem plus urwana jedna swieca chcialem wymienic swiece i zostal zarnik w gniezdzie ponoc w 2.5 tdi to nie bedzie powodem zlego odpalania?
wladek554
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta