Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wladek554

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wladek554

  1. Święta racja kup sobie nowe
  2. mam pytanko a jakie koszta obecnie w pl sa regeneracji turbinki ?
  3. andrzej wiec nie jedziesz sam bo z przyjemnosca bym sie zabral ?
  4. nadal sniegu jak na lekarstwo
  5. jednym slowem mowiac powinno sie takich tepic za wszelka cene
  6. 2 do 1 to wlasciwa proporcja, wlasnie nie zapomnij opic bo sie bedzie przewracac
  7. a ja za pare dni wracamna wyspe , koniec laby
  8. EUROCHIP sie wakacje udaly ale jak to powiedzial slayu glowa do góry i powodzonka z odszkodowaniem a i nic nie ucierpiales bo zdrowie jest naj
  9. oczywiscie ze naj ... jest to audi bez dwóch zdan wiec chwala ci moze sie spotkamy na zlociku audimaniacs
  10. Pomysł plus wykonanie zajefaajne gratuluje pomyslu
  11. powiem ci ze ja czasami mam problem z przekroczeniem 2 000 obrotów i zdarza sie ze pedze 80 km na piatce a mam 2.5 tdi i czasami wydaje mi sie ze podczas normalnej jazdy po miescie to normalka chyba ze ktos lubi od swiatel do swiatel z piskiem opon (powodzenia ) wiec każdy jezdzi jak tam sobie uwaza
  12. zgadza sie a prezetacja to kompromitacja
  13. oki widzialem rano pod hotelem jak prawie wszyscy wygladali nawet bylem zdziwiony ze wszyscy tak chetnie na gokarty sie pisali do zobaczyska na nastepnym zlociku moze bedziemy mieli okazje sie blizej poznac do milego! pozdrawiam
  14. no i doczekalem sie mam ten sam problem plus urwana jedna swieca chcialem wymienic swiece i zostal zarnik w gniezdzie ponoc w 2.5 tdi to nie bedzie powodem zlego odpalania?
  15. no nie wiem czy tak to wszystko bylo ladnie i pieknie skoro nikt mnie nie pamieta coprawda bylem tylko w niedziele z przyczyn technicznych ale bylem i nikt mnie nie pamieta to okropne pozatym dodalem swoje fotki ze zlotu na audi-maniacs a nikt nie kojarzy jak milo
  16. wiadoma sprawa ze ACI to nie byle co ja tez bede na weekend + 2 prosze o zapisanie 2 ludzi na gokarty
  17. zgadza sie tez mialem ten problem w A6 2.5 TDI wymiana czujnika temperatury pomogla pomimo tego ze mialem jeszcze jedna swiece niesprawną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.