Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wzór rs4 -zdjecia b6 avant black na 18-stkach rs4


marcinos80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie możliwe ze ktoś dysponuje albo gdzieś mu sie rzuciło w oczy foto b6 avant kolor "black" na felgach rs4 najlepiej 18-cali.Przymierzam się do kupna 18-stek w tym rodzaju i nie wiem jak by to wyglądało na mojej niuńce.Szukałem troche w sieci konfiguratorach ale kiepsko :chytry:Byłbym wdzięczny jak by ktoś miał podesłał mi.Co sądzicie o felgach 18-stkach ?Komfort,spalanie,przyczepnosc jakie opony byście mi proponowali .../... R18 ?Dzieki za wypowiedzi mam nadzieje że mi pomożecie.W tej chwili wiadomo zima ale mam 17 cali S-line 235/45 R17 nie latalem na nich bo odrazu na zimie kupiłe.W byłej A3 miałem S-line 17 cali 225/45 i nawet moje 125 Ps sobie radziło z tymi walcami :wink4: mile widziane wasze sugestje ,propozycje..Pozdrawiam.

wzor felg o jakie mi chodzi http://allegro.pl/item906686162_18_audi_rs4_a6_a4_a3_5x112_vw_passat_nowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: watek kolegi adamooo... widzialem ,dla niektorych to smieszne ale konkretnie interesuje mnie avant :wink4: z drugiej strony moze ktos pomyslec gosc szuka niewiadomo czego wyobraznia musi dzialac. Nadal przystaje na swoim zapytaniu jesli chodzi o felgi i najlepszych ich rozmiar :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber takie miał zapytaj go może ma więcej fotek ja znalazłem jedną jego . :hi:

2j47qio.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki "Młody" za szybka reakcje :kox: zamykam temat.pozdrawiam

prosze o zamkniecie tematu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanow sie przy 19" wydatek troszke wiekszy ale......

ale wygląd :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...