Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Instalacja navi w a4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Niedawno zakupilem audi a4 2002r.Mam w niej system naglosnienia BOSE i chcialbym wymienic oryginalne radyjko na navigation plus i mam kilka pytan odnosnie tej wymiany.Czy wystarczy wymienic kosz na 2din i poprostu wlozyc ta navi?Czy kostki iso beda pasowaly do tej navi?Jaka antene kupic do GPS zeby navi poprawnie pracowala.Czy musze jeszcze podlaczac sygnal z nawigacji do licznika (cos takiego wyczytalem w necie) oraz czy naglosnienie bose bedzie dalej funkcjonowalo tak jak na oryginalnym radiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bose będzie działało... dodaj jeszcze panel od klimy który schodzi niżej więc jest węższy (inny numer)

przy kupnie panelu nie możesz kupić od B7 bo ogrzewanie tylnej szyby nie będzie działać...

a na resztę odpowiedzi czekaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do licznika ciągniesz dwa kable żeby na FIS trafiały inforamacje, jeśli tego nie chcesz nie musisz

co do wtyczek wszytko będzie pasować, nie wiem jak jest z drugim plusem w B6 bo np w B5 musiałem dodać jeszcze jeden plus do kostki (ale to kosmetyka)

antena gps każda której wtyczka pasuje do radia się nada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala roznica w cenie. Poza tym nie wierze ze ktos kto jezdzi autem za +,- 40 tys nie ma tych 500 zl (roznica miedzy Navi Plus a RNSe) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też nie ale uwierz że są tacy ludzie którzy mimo że mają auta po 60tyś zł to kupują do nich nalewane opony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawilem alternatywe (wg mnie o wiele lepsza) jakbym mial brac navi DX to bym wolal juz jakas nie ori navi na szybe kupic :kox:

EOT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rns-e można wyrwać już od 1200zł..więc cena chyba nie jest zła..a can'y trzeba podpiąć żeby działało oświetlenie oraz żeby się nie wyłączała navi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj RNS-E bo na serio będziesz później żałował jak zobaczysz u kogoś taki wynalazek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj RNSa... :good:

RNS-E długo nie założę z jednego względu... kusi...

To prawda ale ubezpieczyć można...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakuj RNSa co do klimatronika może być od B7 - przełożysz swoje bebechy do 2 Dinowego (sam front weźmiesz od 2 dinowego a cała reszta może być Twoja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...