Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie amortyzatory do tyłu??


loker23

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich! moje pytanie dotyczy tylnich amortyzatorow a mianowicie jakiej firmy polecacie kupic i jakiego rodzaju?? teraz mam orginalne ale nie wiem czy one sa gazowe czy olejowe czy mieszane...jakie kupic?? olejowo gazowe?? jakie beda dobre?? z gory dzieki za odpowiedzi. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chcesz samochodem pojezdzić....to nieoszczędzaj.....

Ja osobiście zakupiłem KYB gazówki i bardzo miło śmigam na nich.

Pozdrowionka:) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podczaas wymiany amorkow co jeszcze przydalo by sei wymienic razem z nimi?? :mysli:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 19:07_________________________________________________i pytanie jeszcze jedno.. kupic gazowe czy olejowe?? czy moze mieszane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podczaas wymiany amorkow co jeszcze przydalo by sei wymienic razem z nimi?? :mysli:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 19:07_________________________________________________i pytanie jeszcze jedno.. kupic gazowe czy olejowe?? czy moze mieszane??

odboje i osłony , gazowo olejowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Sachsa, przejechałem na nich około 40 tyś km i auto trzyma się świetnie drogi. Poza odbojami i osłonami proponuje sprawdzić stan tulei metalowo - gumowych tylnej belki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie krafty bo cierpiałem na brak kasy, jak narazie bez zastrzeżeń ale sie nie wypowiem bo zrobiłem dopiero 3 tysie czas pokaże co i jak a osłony możesz założyć ze starych amorów ja kupiłem nowe a i tak założyłem stare bo lepiej pasowały a nowe jakieś dziwne były za długie i w ogule inne ja drugi raz odbojów i osłon bym nie kupił brałem na allegro od gościa inter_moto plus taki ze rano zapłaciłem a na drugi dzień o 14 paczka pod drzwiami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oslony mam juz rozwalone wiec musze tak czy siak kupic je.. chyba tez tego krafta kupie.. slyszalem ze dobra firma i sobie go chwala no i tansze sporo...dzieki za opinie. :hi: no i maja 2 lata gwarancji bez limitu kilometrow wiec podejrzewam ze mi starcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...