Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spróbuj moze lepiej zderzak spasowac, bo teraz jest chyba nie dokonca dociagniety ze tak powiem do lamp przynajmniej do tej prawej od pasazera

Opublikowano
  • Autor

hmm faktycznie jest niżej.. hmm spróbuje to podciągnąć na tych śrubach z przodu zderzaka ! Dziękuje za wszelkie uwagi :)

Opublikowano

ogolnie teraz polifotwy zderzak robil by robote ajajaajj taki ladniusi z halogenami :slina: prawda?

sam sie nosze u siebie z takim zamiarem kupna czegos takiego pod kolor, albo dorezam same halogeny, a ten co mam pomaluje bo w tej chwili jest dość wypiaskowany :kwasny:

Opublikowano

Dobre zmiany , ładnie odmłodziły auto:thumbup1:

Opublikowano

kolego jak podpiełes ta kontrolke mijania? podaj jakies źrodlo ;)

Opublikowano
  • Autor

Kontrolka mijania hmm prosto wytłumaczę :)

- + bierzemy z postojówek (znajdziesz ją przy bezpiecznikach)

a - bierzemy hmm gdziekolwiek (ja podpiąłem się też przy bezpiecznikach)

wkręcamy żarówkę, odpowiednio zabezpieczamy i tyle ;)

Opublikowano

aa dzięki kolego ;p

Opublikowano
  • Autor

No to szykują się nieco grubsze mody :)

18" oraz gwint

Myślę o zawieszeniu gwintowanym firmy TA-Technix co wy na to

Myślałem także nad małym ekstrawaganckim posunięciu :whistling:

Wzór felgi - http://images24.fotosik.pl/244/0260b42227d47ce4.jpg

Kolor http://img709.imageshack.us/img709/5306/savini3.png + dekoty w tym kolorze :jerk: co wy na to ;)

Opublikowano

mnie sie podobba, takie odważne posuniecia się chwali ;) sam chce malowac ale na zime :)

Opublikowano
  • Autor

No chce uzyskać coś innego :) ale trzeba wziąć pod uwagę opinie - " COŚ TO ZROBIŁ :facepalm: " każdą krytykę przyjmę :) i prosiłbym o jakieś opinie na temat firmy ta-technix i ijego gwintu :)

Opublikowano
No to szykują się nieco grubsze mody :)

18" oraz gwint

Myślę o zawieszeniu gwintowanym firmy TA-Technix co wy na to

Myślałem także nad małym ekstrawaganckim posunięciu :whistling:

Wzór felgi - http://images24.fotosik.pl/244/0260b42227d47ce4.jpg

Kolor http://img709.imageshack.us/img709/5306/savini3.png + dekoty w tym kolorze :jerk: co wy na to ;)

posuwaj posuwaj :naughty: jak bedzie dobra gleba bedzie kox dziffki petardy :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie jest to może ten sam kolor ale mam 3 propozycje

http://postimage.org/gallery/cblbks90/

U_ytkownik_03.jpg U_ytkownik_04.jpg

Zdj_cie0037_02.jpg U_ytkownik_05.jpg

U_ytkownik_06.jpg

Opublikowano

pierwszy albo kawasaki :kox:

Opublikowano

MTS lepszyy

Opublikowano
  • Autor

"MTS lepszyy" - czyli :> ? Piszcie kolory jak coś

Opublikowano
MTS lepszyy

jeden uj, tata twardszy

Opublikowano

Gablota fajna:kox: kolorek jak moj:decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i wskoczył gwint ta-technix - jest to mój pierwszy gwint. Moje odczucia takie, że na komforcie nie stracił, a siedzi i nisko :D

Za pare tygodni będzie fela ale na ten czas na 15"

SDC10598.jpgSDC10605.jpg

SDC10601.jpg

Opublikowano

...teraz masz jakieś -40, spróbuj gleby -80...-90 to dopiero będzie nisko:whistling: ja tak jeżdzę na codzień i da się jeździć:decayed: (może się wreście zdobędę i otworze temat mojej kozy...kiedyś:decayed:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.