Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b5 moje aut

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ledy za drogie i postanowiłem zrobić srebrno czarne autko :thumbup:

Opublikowano

Klary są git :th: przyciemniałeś je sam czy już kupiłeś je dymione ?? IMO nie dymione są ładniejsze ale i tak jest ładnie ...

Opublikowano

Klary są git :th: przyciemniałeś je sam czy już kupiłeś je dymione ?? IMO nie dymione są ładniejsze ale i tak jest ładnie ...

przyciemnione kupiłem. i przymierzałem obie lampy przed kupnem, i musze powiedzieć że te lepiej wyglądają :thumbup:
Opublikowano

Ja jakos nie moge przekonac sie do tego typu eksperymentow, wole ori look and feel :P

Opublikowano

Grill fajny :) Jakby kto miał od RSa na zbyciu to przyjmę :decayed:

Opublikowano

Widziałem te lampy na VW Borze MK IV i lepiej tam wygladały niż na B5, ale tragedii nie ma jest ok. , grill też git. ładnego masz tego Paździerza-co z felami, wymysliłeś coś bo temat ucichł!!??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

będą dyngi będą felgi :th:

musze opchnąć moje felgi :)[br]Dopisany: 15 Październik 2007, 18:57 _________________________________________________a siema siema, odświeżamy kotleta :kox: fotki w pierwszym poście i jak wam sie podoba , jak dla mnie bosko, narazie zmieniłem tylko jedną lampe, widać na fotce jak świecą

Opublikowano

Panie teraz to gites ! co ori to ori no nie ? :thumbup:

Opublikowano

Noooo :oklaski: Tylko musisz jakieś fajne żarówki założyć, xenon effect :przebiegly: A te tylne to nie lepiej było założyć te nowe diodowe podobne do tych po II lifcie? :tongue4: A ten zderzak to kto podrapał :bicz3: A no i gdzie alu? :shocked:

Opublikowano

chciałem diody , ale drogie były :)

bedzie xenon, to po co żarówki xenon look :P

a podrapałem nie wiem kto :gwizdanie:

a alu ni mo bo jest zima chopie

fajnie ze sie podoba, a najważniejsze że teraz długie mi doświetlają drogi 3m przed autem tylko wszystko przed autem :thumbup:

Opublikowano

a alu ni mo bo jest zima chopie

W tym roku zimy nie będzie :polew: A tak na serio niestety niedługo moje sreberko też będzie się fatalnie prezentowało na stalówkach :embarrassed: Możesz mi napisać na PW ile będzie Cię kosztował taki zabieg - wymiana na zespolone + xenon + inne koszty :wink4: Może ja się skuszę :kox:

Opublikowano

Z wygladu te andzelsy sa chyba ciut ladniejsze...ale wiadomo ze tylko fajne wygladaja ;/ a czy ta ori lampa ne odstaje ci ?

Opublikowano

no jeszcze i tak musze ściągać zderzak żeby włożyć drugą lampe , a narazie niech sobie troszke odstaje jak musi ;) itak dla mnie jest super

Opublikowano

Wsumie to sobie tak mysle ze skoro zmieniles lampy z tylu na ciemne to mogles z przodu zapodac zesplone FK czarne

Opublikowano

mam te zamiar polakierować na czarno, ale musze sie nacieczyć narazie takimi ;]

Opublikowano

Ano pewnie jak cos nowego to zawsze cieszy ;]

Opublikowano

Ładnie keżorek ładnie :thumbup: masz tylko pospinane czy już zalane lutkiem? :bicz:

Opublikowano

wszystko polutowane i zabezpieczone :thumbup: ful profeszional robota :)

Opublikowano

No autko teraz duzo ladniej wyglada :) ja bym jeszcze lekko przyciemnij szybki ;)

Opublikowano

Kezor wszystkim robisz prezenty w postaci VT ;> wiec ja dla ciebie tez cos mam .... delikatne mody tak na szybko (10 min)

mysle ze powinny sie podobac

tuned_422953.JPG

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.