Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 moje aut


Gość Keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Keżor a moglbys jeszcze zrobic fote na samych postojowkach..? Bo chcialbym zobaczyc jak swiatlo sie rozklada.. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kezor ladnie swieca ale powiedz jeszcze czy to sa te z aukcji niebieskie czy biale ? bo wygladaja fajnie i wygladaja na biale.... :> ale jak wiadomo aparaty nieraz przeklamuja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kezor ladnie swieca ale powiedz jeszcze czy to sa te z aukcji niebieskie czy biale ? bo wygladaja fajnie i wygladaja na biale.... :> ale jak wiadomo aparaty nieraz przeklamuja :)

białe ;)

Keżor zamiast co chwile dokladac cos do auta zrobilbys se wkoncu ten zderzak :D

jakoś nigdy nie ma czasu na to :no: ale zrobie go napewno :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi niestety nie podobaja sie czarne lampy z tyłu :disgust:

no! niestety :P nie wiesz co tracisz

no i oczywiscie odrapany zderzak bardzo nie estetycznie wyglada

wiesz co jest nie estetyczne?? badziewnie wykonane, parujące , pękające , źle świecące Twoje przednie lampy :thumbdown::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore foty naprawde fajnie zrobione.. valeo sa zdecydowanie ladniejsze niz angelsy a i ksenony fajnie sie prezentuja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi niestety nie podobaja sie czarne lampy z tyłu :disgust:

no! niestety :P nie wiesz co tracisz

no i oczywiscie odrapany zderzak bardzo nie estetycznie wyglada

wiesz co jest nie estetyczne?? badziewnie wykonane, parujące , pękające , źle świecące Twoje przednie lampy :thumbdown::tongue4:

Nic nie trace,nigdy bym nie włozył czrnych lamp na tył :thumbdown::polew:

Wiem ze te lampy sa nie najlepsze ale narazie nie paruja,nie popekały,a z HID-em swieca bardzo dobrze.

a jezeli nawet kiedys stanie sie to o czym napisałes to ja juz nie bede włascicielem tego auta,wiec niech martwi sie ktos inny :D

PS:wole patrzec na nie estetyczne lampy niz na obdarty zderzak :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dobra robota. :oklaski: Ładnie się prezentuje ta niunia. Może i mi sie kiedyś uda ulepszyć moją niunie Pozdrawiam kolegów.Paweł Oława.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keżor , a co z tymi lampami jest nie tak??? to jakies "sonary" są???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie..ładnie ...ładnie ... zdjęcia fajne ..szkoda zderzaka od S'ki ..

Ale ogolnie jest :th:

Jagbym miał taki egzemplarz poszedł bym w takim kierunku :slina:

http://www.audizine.com/features/photos.php?aid=10&tid=0&iid=39&p=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna bryczka, tylko kompletnie nie rozumiem jednego elementu wyposażenia Tego auta ... po co Ci NMT Centertel Nokia (komóra) z panelem w aucie w dobie 3G i GSM 3 generacji?

poza tym ... wszystko fajnie pięknie, ale mooooocno masz ten volant powycierany ... mimo że niby S-Line ... 3ma sie go pewnie jak lodowisko za łeb :P

nie mniej ... jak zmieniłbyś jeszcze tylne lampy na diodowe ... kółeczka dał jakiś wypas bo te "stalówki" to poprostu "tunning na maxa" :oklaski:

ogólnie ... powodzenia i czekamy na update :thumbup:

Kr@Mi :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co Ci NMT Centertel Nokia (komóra) z panelem w aucie w dobie 3G i GSM 3 generacji?

ponieważ była już w samochodzie i jak jade w trase to sobie wkładam karte i dzwonie z niego bo ma zestaw głośnomówiący

i nigdy sie nie rozładowuje

jak zmieniłbyś jeszcze tylne lampy na diodowe

nie podobają mi sie, chyba że te nowe FK co wyglądają jak po drugim lifcie , ale kosztują miliony i nie są czarne :)

kółeczka dał jakiś wypas bo te "stalówki" to poprostu "tunning na maxa" :oklaski:

po wcześniejszej wypowiedzi o telefon spodziewałem sie że widziałeś wszystkie zdjęcia, po prostu nie jestem zwolennikiem alusów zimą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co Ci NMT Centertel Nokia (komóra) z panelem w aucie w dobie 3G i GSM 3 generacji?

ponieważ była już w samochodzie i jak jade w trase to sobie wkładam karte i dzwonie z niego bo ma zestaw głośnomówiący

i nigdy sie nie rozładowuje

jak zmieniłbyś jeszcze tylne lampy na diodowe

nie podobają mi sie, chyba że te nowe FK co wyglądają jak po drugim lifcie , ale kosztują miliony i nie są czarne :)

kółeczka dał jakiś wypas bo te "stalówki" to poprostu "tunning na maxa" :oklaski:

po wcześniejszej wypowiedzi o telefon spodziewałem sie że widziałeś wszystkie zdjęcia, po prostu nie jestem zwolennikiem alusów zimą

chodziło mi lampki conajmniej w tej wersji jak moje:

http://tinyurl.com/2ykne7

co do zdjęć ... tak - widziałem wszystkie,. poniżej masz moją zabawkę z końca września. 2007

... no i na letnich i to starych kapciach jeszcze (teraz będzie od wiosny na F1 GoodYear 245/45R17)

teraz ja czekam na opinie :mysli:

Kr@Mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Keżor obral dobra droge robiac swoja a4 tak jak robi.... wszystko jest delikatnie i gustownie i do tego xenon :kox: :kox:

kramer ta co ty pokazales to .... dziwna troche

pierwsze co sie rzuca w oczy to ze brakuje jej gleby.... stoi jak jakis allroad

a te lampy tylne lexus .... sory ale dla mnie to wiejski tuning. ( to bylo modne 10 lat temu )[br]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Keżor obral dobra droge robiac swoja a4 tak jak robi.... wszystko jest delikatnie i gustownie i do tego xenon :kox: :kox:

kramer ta co ty pokazales to .... dziwna troche

pierwsze co sie rzuca w oczy to ze brakuje jej gleby.... stoi jak jakis allroad

a te lampy tylne lexus .... sory ale dla mnie to wiejski tuning. ( to bylo modne 10 lat temu )[br]

tja ... no dobra. to jeszcze raz:

1. ja nie tunowałem gleby bo to nie ma sensu, mimo że sprężynki mam nówki anyway a poza tym dla quattro nie wiem czy jest sens to robić jeśli w PL mamy drogi jakie mamy ... a na nich naszczęście żadko hulam ostatnio ... weź to pod uwagę stary,

2. też mam ksenon i to nie HID ! wielkie mi "coś" ...

3. tylne lampy nie są 10-cio letnie i szczerze mówiąc ... tylko te "diodowe" wydają mi się lepsze - Twoje za to wcale nie są wiejskie Nowak_zg - nic a nic

4. ja nie przerabiałem tego auta a takie je kupiłem. jak zaczne na wiosne modyfikacje - napiszę co zrobię i zobaczycie co zrobiłem.

poza tym ... nie silę się na VT czy też tunning innej maści, mam poza tym zamiast 150 - 170 koników realnych przy 4000 obortach i chwale to sobie. jak na ABC to mi to spokojnie wystarczy przy 12V na V6.

dla mnie ... przesada również jest wiejska i nie mam zamiaru robić z mojej A4 niewiadomo jakiego kosmitę ... mieć profil opon 245/30R20 to nie sztuka ... trza jeszcze nie zgubić zawieszenia tam gdzie się poruszasz - w PL, i tak uważam że FATALNIE jeździło mi się jesienią na moich 245/45/R17 ... to moim zdaniem prawie MAX co można dać do tej fury na gwinty ... no może 18" jeszcze by szło ... ale wtedy musiałoby być 245/40/R18 - a tojuz inna cena kapcia :)

Pozdro i ... oby do wiosny :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko nie rozumiem po co ten wywod :blink: chcesz sie chwalic swoja furka to zaloz osobny temat... jesli chodzi o glebe to nie masz trzec miska po asfalcie ale u ciebie to wyglada jak bys mial zawieszenie od "lady nivy" co nie jest ladne... wogole to jak czytam twojego posta to mi sie wydaje ze masz jakies kompleksy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...