Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 S4] Nadkole

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Audi S3 nadkole ma takie fajne kratki poprawiające lepszy przepływ powietrza (odprowadzenie), zacząłem się zastanawiać czy nie włożyć do AWXa nadkola z S4. Z ETKI widzę, że numer do Ski to : 8E0 821 171 C (8E0821171C), ale i do AWXa jest taki sam numer !?

Czy to oznacza, że eSa nie ma wylotów powietrza ? Na razie nie znalazłem zdjęcia takiego nadkola, wie ktoś może ?

Koszt to około 90zł (bez śrub, ale to grosze).

temat pomocniczy na A3-club:

http://a3-club.net/forum/viewtopic.php?t=180

Opublikowano
Z ETKI widzę, że numer do Ski to : 8E0 821 171 C (8E0821171C), ale i do AWXa jest taki sam numer !?

Czy to oznacza, że eSa nie ma wylotów powietrza ? Na razie nie znalazłem zdjęcia takiego nadkola, wie ktoś może ?

Ale w S4-ce buda B6 siedzi wolnossące 4.2 v8 (no turbo, no IC, no kratka w nadkolu) :wink:

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor
Ale w S4-ce buda B6 siedzi wolnossące 4.2 v8

ano tak... no to wiadomo już. Kurde, a już myślałem że obędzie się bez druciarstwa... łeee

Ok, to zobaczę jak ma rozwiązane to mocne 1.8T...

Opublikowano
Ale w S4-ce buda B6 siedzi wolnossące 4.2 v8

ano tak... no to wiadomo już. Kurde, a już myślałem że obędzie się bez druciarstwa... łeee

Ok, to zobaczę jak ma rozwiązane to mocne 1.8T...

Chyba nie obejdzie się bez wycinania

Opublikowano
  • Autor
Chyba nie obejdzie się bez wycinania

"nie wpuszczę, zanim nie usłyszę hejnału"

hyhyhy, czyli nie wytnę dziury, jak nie zobaczę tego nadkola z wersji mocniejszych dizli czy benzyn :cool:

Bo jak widzę, te kratki z kibli... bryyy :wink:

Opublikowano

no właśnie mi Rogal mówił żebym założył nadkola od S4 to chyba ono (S4 nie ono z wawy :evil:) ma te kratki...

Opublikowano

U mnie nie ma kratki w nadkolu.

Opublikowano

U mnie nie ma kratki w nadkolu.

to się chyba Rogalowi od oparów z wydechu coś pomyliło... :grin:

Opublikowano
  • Autor
to się chyba Rogalowi od oparów z wydechu coś pomyliło

mógł myśleć o S4 B5, ciekawe jak z "kompatybilnością" :cool: ?

Opublikowano

a racja racja...

Opublikowano

Kupić nadkole z S4 B5, wyciąć kratkę i zanitować ją w naszym. Problem solved.

Opublikowano

Elberoth

zanitować ją w naszym

to zamiast zanitować to lepiej wspawać (jak kto woli wkleić)

einzelbild4nn8.th.jpg

Opublikowano

ile ta kratka wam da?? 2 stopnie??

Opublikowano

poziek

a ile to nadkole kosztuje 100 ?? 150 ?? (to jak pierdnięcie w mąkę) :evil:

Opublikowano

nie o to chodzi - ja bym wogóle tego nadkola nie robil, ani nie wycinał kraty w swoim...bo i tak w końcu każdy z was załozy FMICa :polew: :polew: :tongue: :tongue:

Opublikowano

poziek a co z tymi fotkami FMIC'a w TDIku ??

Opublikowano

to zamiast zanitować to lepiej wspawać (jak kto woli wkleić)

Jeżeli masz taką możliwość, to jeszcze lepiej. Nadkole zrobione jest chyba z PP a tego dziadostwa niczym nie idzie skleić.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Nadkole zrobione jest chyba z PP a tego dziadostwa niczym nie idzie skleić.

Polecam Plexus'a z aktywatorem - kleji PP i trzyma lepiej niż samo PP :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.